Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A páncélosok jól kijönnek a...

A páncélosok jól kijönnek a törpe folyami rákal?

Figyelt kérdés
2019. jan. 16. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt hasckocsizó ismerősöm, de ő nem ismert egy törpe folyami rákot sem.
2019. jan. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első! Nagyon vicces vagy, de ez rajta nem segít!


Kérdező!

Nekem nincs tapasztalatom, de a Google a barátod!


[link]

2019. jan. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aljzatlakó halakkal nem lehet összerakni semmiféle ollós rákot.
2019. jan. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Nálam dús növényzetű, gyökerekkel , bújókkal berendezett nagyobb társas akváriumban semmiféle problémát nem okozott a tartásuk és a kezdeti stressz után ők is felbátorodtak. CPO-t tartottam így. Azt azért nem mondanám, hogy jól kijöttek a halakkal de problémásabb állattal is volt már dolgom. Úgy rendezd be az akváriumot, hogy minden lakójának kedvező legyen akkor nem lesz vele gond és itt főleg a rákot érő stresszre gondolok. Eleinte érdemes a kaját közvetlenül a barlangjába vagy az ollói közé adni,( én spec csipesszel etettem eleinte) mert különben a halak elszedik tőle, ilyenkor még eléggé félénkek. Soha nem vadászott és támadt halakra, mindig csak védekezett vagy a kajáját védte. Az akváriumot fedni kell, ezt csak olvastam az enyém nem akart lelépni.:D Ha van rá lehetőség én is inkább egy a számukra berendezett kisebb akvárium ( 40-50 liter )beüzemelését tanácsolnám 1hím 2-3 nőstény aranyban. Egy ráknak 25-30liter is elég.
2019. jan. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!