Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 40 literes akváriumba mennyi...

40 literes akváriumba mennyi hal fér?

Figyelt kérdés
Egy 40literes akvárium mostanság mennyi-be kerül nem tudjátok?és abba mennyi hal fér(nem akarok túl zsufoltságot)
2010. jún. 29. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Amúgy ajánlom neked ezt az oldalt:

[link]

Nagyon sok eladó cucc van és fórum mindenféle témában. :)

2010. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
víz is lesz benne?
2010. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Attól függ, milyenek. szerintem 30-40 simán, főleg a kisebbekből. Nekem volt 8 literes akváriumom, neonhalakat vettem bele meg egy-két másfajtát, 20 hal elfért. Igaz, kicsit zsúfoltan, de a neonhalak úgyis rajban mennek és így néztek ki jól. Persze fullon ment a levegőztető, hogy legyen oxigénjük :)
2010. jún. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és még azt szeretném kérdezni hogy ez mennyibe is kerülne nekem?:)

(Csütörtökön bemegyünk az áruházba körül nézünk és ha lesz kérdésem még felteszem és igazán köszönöm még 1x)

2010. jún. 29. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az egész (halak nélkül számoljunk, mert nem tudjuk milyen lesz benne :)) szerintem kijön 15-20ezerből. De ha nem drága halat teszel bele (pl. neonok) akkor 20ből biztos kijön. :) De szerintem olcsóbban is ki lehet okoskodni.
2010. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző, a hangsúly a volton van, gondolom sokáig bírták...

A diszhal.info-n megtalálod a halakat képekkel, az igényeikkel, hogy mekkora akváriumban tarthatod őket. Egy kis akváriummal sok a baj, gyakran kell tisztítani, nehéz egyensúlyban tartani. Tarts benne guppikat, vagy rendezz be nano akváriumot garnélákkal, csigákkal stb.

Az ára felszereléssel együtt 10-15 ezer forint körül van, használtan ennél jóval olcsóbb.

2010. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2010. jún. 29. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:
19:52 semmi bajuk nem lett, nem haltak bele, csak kollégiumban csináltam, és amikor haza kellett költözni, inkább elajándékoztam, mert nagy macera. Nyilván nem akarok állatokat kínozni - halakat se. Ha láttam volna, hogy nincs levegőjük, azonnal tettem volna valamit az ügy érdekében. Szeretem, ha leszólnak, csak azért, mert a tapasztalatom nem egyezik mások elméletével...
2010. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy te 8 literes akváriumban, amiből víz valójában mondjuk 7 liter lehet kb, te 20 halat tartottál, az nem ellentétes tapasztalat az elméletemmel szemben, hanem hatalmas butaság. Erre mondom én azt, hogy igénytelen hal nincs, csak igénytelen akvarista.
2010. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!