Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy hím bettám. és ma...

Van egy hím bettám. és ma reggel óta ki van gülledve mind a 2 szeme és fehér karika van a szeme körül, és a hasa egy kicsit puffadtabb mint máskor. Nem tudom hogy ez betegség-e vagy valami más?!

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
29%
másnapos...
2010. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
hú, az lehet, hogy bélgyulladás lesz. Vagy hasvízkór. Azt viszont nem nagyon lehet gyógyítani. Ha elkezd felborzolódni a pikkelye, akkor tutira az. Azt is nézd majd meg, hogy milyet kakil. A hasvízkór másik tünete a hosszú, fehér, vékony széklet. Az én halaim is elkapták, sajnos az én hibámból. Vettem nekik Sera BaktoTabsot, meg Sera Baktopur Direktet, az sokat segített. Sőt, meg is gyógyultak tőle, csak azóta újra kijött rajtuk. Elég drága gyógyszerek, de szerintem megéri. Minél előbb kezdd el kezelni!
2010. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

Itt ha átolvasod hogy melyik betegség leírás a legközelebbálló akkor megtudhatod mi a gyógymód.De én is azt javaslom hogy elsőnek a hasvízkóros részt olvasd!

2010. júl. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!