Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mehetek ma futni? Tegnap...

Tilka kérdése:

Mehetek ma futni? Tegnap gyors tempóban lenyomtam 9 kilométert, de még csak két hete futok, hosszú -évekig tartó kezeletlen betegség után. Sajnos kiszáradtam, alig bírtam elaludni, és reggel alig pisiltem.

Figyelt kérdés
Egész nap iszom, (többek közt cukros-sós vizet), de érzem, hogy nem elég. Fejem is fáj kissé, a szemeim is beesettek. Viszont nem szívesen hagynám ki az esti futást. (lehet, hogy hülye vagyok, de öt éve nem volt módom mozogni, szóval fontos, hogy újra elkezdhettem)
2011. aug. 3. 15:21
 1/2 A kérdező kommentje:
lényegtelen. nem mentem, estére sikerült valamennyire rendbe jönnöm, az látszott a tükörben is: már nem beesettek a szemeim.
2011. aug. 3. 23:18
 2/2 anonim válasza:
Egy ember egy óra alatt fél liter vizet képes felszívni, viszont sokkal többet is ki tud izzadni. Folyamatos folyadékpótlás szükséges, nem véletlen hogy ultramaratonokon 5km-enként van frissítőosztó állomás. 9km még nem a világ, de ügyelj hogy ne száradj ki.
2012. júl. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!