Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehetek díszhaltenyésztő?

Hogyan lehetek díszhaltenyésztő?

Figyelt kérdés
Teljesen sötét minden ezzel kapcsolatba!Én legálisan szeretném csinálni!Halaim vannak már évek óta és lettek is már ikrák!Csak azt nem tudom hogy hogyan kell egy tenyészetet elindítani.Kell ide oda hordotgatni a halakat vizsgálatokra?Mert olyanról is hallottam már!
2019. márc. 10. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Most ez kérdés? A beáramló oxigén mennyisége legyen mindig magasabb, mint a halak által elfogyasztot oxigén mennyisége.
2019. márc. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
???
2019. márc. 10. 08:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél tenyész akváriumot

[link]

[link]

2019. márc. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igzából a papír és engedély részei érdekelnek!
2019. márc. 10. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Engedély és képesítés nem kell igazából, ha értesz hozzá. Adóznod a jövedelemből és egy jó könyvelő kellhet, meg persze a szakértelem és a rengeteg pénz a beindításhoz. Attól függ mit akarsz tenyészteni, de hogy normálisan tenyésztő lehess ahhoz milliók kellenek.
2019. márc. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!