Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az éti csiga hímnős ugye? Az...

Az éti csiga hímnős ugye? Az alma csiga is hímnős?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 15:07
 1/5 A kérdező kommentje:

rájöttem (google)NEM HÍMNŐS!!


Almacsiga: Hogy kell megállapítani h melyik a hím és melyik a nőstény? Milyen sűrűn szaporodik? egy alkalommal hány kiscsiga lesz?

2010. júl. 5. 15:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Igen,jól megtaláltad csak elöbb kellett volna keresni a googleban:).Amugy ha csak egy nőstényed van akkor is lehetnek kicsik mert raktározza a hímivarsejteket nekem pl 1 nőstény almacsigám volt. fél évvel vásárlás után elkezdett petézni,és ki is keltek.Nekem kb 1 negyed évig folyamatosan az az 1 petézett kb hetente 1-2 csomót. a csomókban sacc/kb 30pete lehetett.
2010. júl. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az nem is olyan sok. Másol 100-200akat olvastam. Ha beviszem állatkereskedésbe átveszik némi pénzért a kicsiket?
2010. júl. 5. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, elég könnyen szaporíthatóak és ezért nem is túl drágák, így nem biztos. Persze egy próbát megér, ha a beszállítóik pont ezzel nem foglalkoznak, akkor lehet. Persze nem fogsz meggazdagodni, lehet csak halkaját ajánlanak fel érte.
2010. júl. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia én írtam az első választ.Én a saját tapasztalatomat írtam le.Lehet hogy másnak körbepetézik a lakást is de arrol én nem tudok nyilatkozni:).De mondom,nálam folyamatosan rakta a petéket.És nem hinném hogy kell kereskedésekbe.Ahoz fel is kell nevelned őket akkorára hogy árusítható legyen.Ők nem foglalkoznak többnyire ilyesmivel,és több száz kiscsigához azért kell egy normális méretű akvárium is.Nem 10liter...Amugy nálunk boltban 300ft(sztem drága) és akkor darabjáért jó ha adnak 25-30ft-t. És több mint valószínű hogy nem kapsz pénzt,max nem kell költened tápra.
2010. júl. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!