Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tudnék halakat eladni...

Hogy tudnék halakat eladni interneten?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülyeségnek tűnik de már sok oldalon láttam, hogy élő halakat adnak el.

#hal #internet #Hal eladás
2019. máj. 6. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
jofogas-on, vaterán meghirdeted, akkor a környékről biztosan elmennek érte (ha elenyésző az utazási költség).
2019. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amerikában van úgy hogy webshopokból rendelik a halakat!Te is meg tudnád csinálni azt hogy tenyésztő leszel és csináltatsz egy webáruházat és vagy eljönnek személyesen és elviszik vagy pedig feledod a postán (sokmindennek meg kell felelnie a csomagnak hogy fel lehessen adni élő állatot, múltkor volt is egy ilyen kérdés)Vagy pedig te magad szállítod ki a vevőknek!


(ha így gondoltad akkor tessék!)



Ha meg csak neked van egy pár otthon és meg akarsz szabadulni tőle akkor tényleg ott a jófogás vagy a vatera vagy még esetleg a facebook csoportok.Vagy végső esetben beviszed egy kisállatkereskedésbe ahol természetesen ingyen veszik csak át!

2019. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen ugy gondoltam, hogy jofogason csak nem voltam benne biztos, hogy lehet e vagy legális e.

2019. máj. 9. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!