Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerülne egy ilyen...

Mennyibe kerülne egy ilyen akváriumot legyártatni?

Figyelt kérdés

Költözök, jön az akvárium is, de elég karcos az üvege. 3 éve vettem használtan,egy régi szett ez, de már cserélve van a gépesítés benne. Arra gondoltam, hogy a mostani karcos üveget lecserélem, meg már az üveg is hajlik mert csak 4-es a vastagsága.

Nem nagy akvárium, 54l-es, méretei 60x30x30 asszem ez pont szabvány. Mennyibe kerülne ezt legyártatni fekete ragasztással, 6mm-es üvegből? Pesti árak érdekelnének.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. máj. 14. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom az ottani árakat, de valószínűleg átlátszóval fogják ragasztani, ha úgy akarod ragasztatni.

És nem is érdemes feketével.

2019. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terra Pro kft, megbízható, nézd meg honlapon.
2019. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt, kecskeméti cég, tőlük vásárolok mindig. (és szép feketével)
2019. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szép, ha gép csinálja.

Vagy egy ember, aki úgy dolgozik mint egy gép. Az elég ritka, csak mondom.

A legapróbb egyenetlenség is azonnal szembetűnik.

2019. máj. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A 60x30x30 as szabvány méret, nem hiszem hogy le kéne valakivel gyártatnod, megtalálod kb minden boltban. De amúgy én azt mondom 72 literessel jobban jársz, ugyan az az alapterület, de magasabb, ergo nagyobb a víztömeg, illetve ez alapból 6-os üveggel.


Itt fekete ragasztással tudod venni (én is itt vettem kb 10 éve, tökéletes még mindig):

[link]

2019. máj. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld!

#5 ez nagyon jó tipp, igazad van, érdemes akkor már 10cm-el magasabb és 18L-el nagyobb térfogatút választani ráadásul alapból 6-os üveggel.

Nem tudod véletlenül, hogy át lehet-e venni a 16.kerületben az akváriumot is? Vagy csak a kiegészítőket tartják ott?

2019. máj. 15. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Ott vannak az akváriumok helyben, az, hogy épp van e a méretből nem biztos, ha sokat kéne utaznod telefonálj rájuk szerintem. Nagyon rendesek, csak hozzájuk járok már, a kedvenc boltom!
2019. máj. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!