Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elszaporodtak a tányérszájú...

Elszaporodtak a tányérszájú halaim az akváriumban, mit tegyek?

Figyelt kérdés
millió van, először örültem neki (most is) de most mááár rengeteg van. eg yhalboltba kérdeztem, nem vezsik be "egészségügyi okok miatt"... :( nem értem miért nem, de én mit tegyek velük? elrondítja az akváriuomomat a millió hal, meg gyorsan nőnek, nem akarok napi egy doboz tablettát adni majd nekik ha emgnőnek! segíííííííííííííítsetek.........
2010. júl. 8. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én elfogadok párat :)
2010. júl. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak százasával adok!!! :) merre laksz?
2010. júl. 8. 17:43
 3/14 A kérdező kommentje:
van olyan halbolt ahol beveszik, tud valaki ilyet? Ugy értem, létezik 1általán olyan bolt ahol foglalkoznak ilyennel?
2010. júl. 8. 17:44
 4/14 anonim válasza:
Macskának nem jó?
2010. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Jaaaaaaaaaaaaj neee mááár! :)

Ez nem vicces, ezt pont egy állatvédőnek írtad... :) Sajnálom őket, mikor mosom a szűrőt akkor is vigyázok minden egyes darabra! :)

2010. júl. 8. 18:06
 6/14 anonim ***** válasza:

De komolyan. Ha nem tudsz rá vevőt, meg nem veszik át sehol, akkor miért nem adod oda valami állatnak ami megeszi?

Sztem az nem állatkínzás ha megeszi pl a macska. Meg ha sok van belőle, akk meg ne sajnáld.


Ennél jobb ötletem nincs, lett volna ha nem írod h állatvédő vagy :D


Vagy ha végképp nem akarod megölni őket akkor vegyél nekik egy külön akváriumot.

2010. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

elengedem őket egy bányatóba... van itt melletünk egy :)

Aztán nyár végéig élhetnek... :) áááá nemtom :(

2010. júl. 8. 18:40
 8/14 anonim ***** válasza:

nehéz kérdés.. (első vagyok) tényleg szívesen fogadok párat, ha gondolod, van egy üresen álló 150 literes akváriumom. Mellesleg szeretem is a halakat. Pest közelében lakok.

Amúgy próbáld meg meghirdetni, vagy minél több kisállat kereskedésben meghirdetni.

2010. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Rágugliztam, de nem találtam semmiféle tányérszájú halat:S

akvarista.hu-n próbáld meg meghirdetni őket, forgalmas oldal, sok hal cserél ott albérletet:)

Kereskedésben nem fogják megvenni tőled, mert szerintük veszélyes, bevihet bármilyen fertőzést. Azt mondjuk ne firtassuk, hogy az ott vásároltak nagy része beteg, de mind1. Ha pedig ez sem jön be, kénytelen leszel valóban valamilyen állattal megetetni, pl vehetsz egy teknőst. A természetben is ritkítják őket a ragadozók, valamilyen egyensúlyt otthon is teremtened kell. Nem csak az etetéssel lesz baj, de ha túlzsúfolod őket, akkor felgyülemlenek a káros anyagok, és akkor mindegyik pusztulni fog. Sajnos ez van, én is imádom az állatokat, de nem hagyhatod, hogy túlszaporodjanak.

2010. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
aki azt írta h úgyis sok van belőle ak ne sajnáld, annak azt üzenem, h emberből is sok van mégse hajítunk oroszlán elé -.-" am nem tudom mit lehetne...szerintem is próbáld meg a halas oldalakat, meg persze az első válaszolónak is adhatsz.(: de végképp semmi, akkor jöhet a tó, bár picit kételkedem benne, hogy bírni fogják...
2010. júl. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!