Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lányok, ti képesek lennétek a...

Lányok, ti képesek lennétek a házi csirkét levágni, vagy nem tennétek ilyet már semmilyen esetben sem? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Nekem srácként az, hogy az ipari állattartást elitélem, mert abban semmi emberi nincs, hogy bezárva, állathoz méltatlan módon tartják az állatokat és aztán egy futószalag végez velük.


De mivel szeretnék magam is csirkéket tartani, attól már nem félnék, hogy a sajátjaimat levágnám.

Az szerintem egy tiszta és normális dolog, ha az ember ki meri oltani a dobogó szivet.

Régen amerikában a fiatal 7-8 éves srácokat kiküldték egy fegyverrel az ólba, hogy lelőjék a disznót.

Ez volt a férfiak beavatása.


Én úgy gondolom aki erre képes, az tiszteli az állatot eléggé, és szereti is. Én a csirkéket jól tartanám, szép gyepen. A levágás viszont az élet része.

Mikor a kFC-ben álltok sorba, gondoljatok erre.

Azokat a csirkéket nem kellett leölnie embernek, de nem is láttak napfényt soha.


Másrészt ha egy lány vega azt megértem, a vegetáriánus életmód etikailag nagyra becsülhető, számos nagy elme ellentmondott a húsevésnek, például Leonardo da Vinci is, aki ketrecekben vásárolta a piaci madarakat, majd engedte őket szabadjára.


Mit gondoltok?



2020. febr. 17. 09:42
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%
Én 2 éve költöztem vidékre. Addig panelba éltem. Vannak tyúkjaim, tojnak is, de vágni is vágtam már le belőle. A szomszédasszony megmutatta, azóta egyedül vágom őket. Nincs ebbe semmi nagy dolog. Azért vannak. 28 nő vagyok.
2020. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok fizetni azért, hogy más megcsinálja, más meg az én munkámért fizet. Már az ősközösségben is volt munkamegosztás.
2020. febr. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen azért neveljük őket, hogy aztán levágjuk. Én holnap is fogok vágni.
2020. febr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22%
Vega vagy? Ha nem, akkor levetem a leplet.... A tesco-s csirke nem a polcokon terem!🤯
2020. febr. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Falusi vagyok... Egyedül még nem vágtam le semmit, de ők pl már nem élnek :D


[link]


[link]


19L

2020. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi tartunk csirkét, kacsát nyúlat, húsgalambot. Én látom el őket.

Férjem reszortja vágni. Én sajnos nem tudom elviselni a forrázási belezési szagot, hiába vagyok falusi, és tartottak szüleim is mindig mindent, a vér látványától semmi bajom.

2020. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!