Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogy kezdtètek?

Hogy kezdtètek?

Figyelt kérdés

Szèp napot jöttem egy kicsit faggatozni :)

Azokhoz szól a kèrdesem akik szarvasmarha tenyesztessel foglalkoznak hogyan vagtatok bele? Saját pénzből vagy pályázatból nyertetek a támogatást és úgy indultatok el engem régóta vonz hogy ezzel foglalkozzak mert szeretném csinálni csak jól jönne pár indulási ötlet meseljetek hogyan vagtatok bele hogy saját tenyeszetetek legyen :)


2020. júl. 3. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Hús vagy tej?


Milyen háttérrel rendelkezel?

2020. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindkettő

Kicsiben tudnám elkezdeni hely stb van kicsiben ez azt jelenti hogy egy két tehennel kezdenek

2020. júl. 3. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Így, hogy nincs földed, esélytelen a dolog.


Pár tehén, s háztól eladni a tejet, sajtot őstermelőként.

Szerintem ez a maximum, amit ki lehet hozni a dologból.


De így sem kell sok pénzre számítani.

2020. júl. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :D

Esetleg más valaki?

Tudok olyanokról akiknek nincs föld bekötve tartja a teheneit mégis pl a borjakat leadja/eladja,viszont nem tudom hogy ők hogy indultak el esetleg van pályázat ami segít elindítani ezt?

2020. júl. 3. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!