Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Egy tehén tényleg megehet egy...

Egy tehén tényleg megehet egy macskát?

Figyelt kérdés

Tegnap láttam itt egy választ, amiben azt állította valaki, hogy a tehenük megette a macskájukat...

Először azt hittem, hogy troll válasz, illetve még most sem vagyok benne biztos, hogy az volt e vagy sem, de akkor csodálkozva néztem, hogy ez a válasz pozitív értékelést kapott.


Majd beírtam a youtubera, hogy "cow eat meat" és nagy meglepetésemre kiadott videókat, ahol tehenek húst, valamint halat esznek.


Ezt amúgy miért nem tanítják az iskolában, hogy megeszik akár a húst is a szarvasmarhák?


Ugyan olyat nem találtam, ahol macskát esznek, de mostmár ezt is el tudnám képzelni.


Kell félteni az élő macskát a tehenektől?


Előfordúlhat, hogy levadásszák? Vagy az élőt nem bántják?


2020. júl. 6. 13:28
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
85%
Belenéztem az egyik videóba ebből is gyakorlatilag az látszik hogy ha bizonyos feltételek mellett felkínáljuk a növényevőknek a húst akkor van hogy elfogyasztják, de vadászni nem vadásznak, és maguktól sem azt ennék meg elsőnek. Ettől még a válaszok amiket a kérdésre kaptál igazak, a macskát nem kell félteni.
2020. júl. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
63%
10-es :-D (nagyonröhögök)
2020. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
65%

Hogyne, persze.

Ha en elkapom a macskat, leutom, a tehen ele rakom, es semmi mas kajat nem adok neki napokig, akkor biztos megprobalja elfogyasztani.

De nem fog izleni neki, es biztos nem tesz jot az egeszsegenek.


#10: Ez jo volt!

2020. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez csak egy feltételezés, hogy a videókon szereplő állatok nem kaptak mást enni...

Nem mondom, hogy nem lehet igaz, de azért semmi okunk erről meggyőződésként beszélni.

2020. júl. 6. 14:15
 15/33 anonim ***** válasza:
57%
#14 Az már téged minősít, ha nem vagy képes felfogni, hogy kizárólag akkor eszik egy tehén húst, ha rá van kényszerítve és mást nem adnak neki enni. Te is megennéd még a földet is, ha nem találsz mást enni. Az életben maradási ösztön hajtja, csak azért eszi meg.
2020. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
12%

Én írtam, hogy apámék tehene, bekapta és lenyelte a macskájukat. Macsesz a tehén pojájában játszott.

Doki szerint kálcium hiánya volt.

Amúgy mit csinál egy tehén?

Kérődzik? Csúnya félig emésztett cica kikökledezését már nem mesélték. De utána olvasásom erre enged következtetni.


Félbolond kisegítő cseléd lány és egy másik macska esete.

Apámék szerették az állatokat.

De egy másik esetben, egy nagy vendégségnél, a kinyított sütőajtón hülő húsostepsire ugrott egy másik macska. A sütőajtó rúgója, ajtón lévő macskát, bevágta a becsapodó ajtóval a forró sütőbe. A félbolond cselédlány mikor megtalálta a macskát a sűtőben. Berohant a családhoz és vendégekhez, akik jóízűen lakomáztak, és felkiáltott, hogy "Megsült a macska!". Lett is rosszul lét, hogy mit etethettek eddig akkor velük.

2020. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

"Az már téged minősít, ha nem vagy képes felfogni"


Képes vagyok felfogni.


De azért egy éhező tehén nem így néz ki, vagy akkor mégsem kell ANNYIRA éheznie, ahhoz hogy elfogadja a húst...

Nincs annyira lefogyva, pedig a szarvasmarhák nagyon le tudnak fogyni, viszonylag hamar.

Na meg ugye ott van körülötte a kaja, legelhetne kedvére.

2020. júl. 6. 14:38
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Minden növényevő eseti húsevő, és minden húsevő eseti nővényevő.

Oroszlánok pédául préda állat gyormortartalmát eszik meg. Emésztés javító és nyomelemekben gazdag a gyomortartalma mondjuk egy atilopnak.

2020. júl. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
71%
Hú 16-os, ez szörnyű volt. Történetíró soha ne akarj lenni!
2020. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

sok hústól megdöglenének, mert kell nekik rost, de fehérjehiány esetén simán ehetnek húst


emlékeztek a BSE-re

annak az volt a lényege, hogy az állati hullákat és melléktermékeket visszaetették a marhákkal (tápba keverve)



egyébként

https://www.youtube.com/watch?v=t3NOhQlPGAU


https://www.youtube.com/watch?v=sQOQdBLHrLk


https://www.youtube.com/watch?v=ZnYNmGMsU18

2020. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!