Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mennyire éri meg a méhészet?(p...

Mennyire éri meg a méhészet?(pénz érdekel,haszon)

Figyelt kérdés

Van a családban egy idös rokonunk aki méhészettel foglalkozik de már pár évnél tovább nem bírja csinálni valószinűleg. Ezért szeretné valakinek a családban tovább adni, amúgy rengeteg méhe van 150 rakodókaptár. Viszont eddig senkit sem érdekelt. Ha senki nem viszi tovább akkor eladja, viszont érdeklődés esetén betanítana vkit.


Viszont úgy tudom hogy elég nehéz fizikai munka, meg utálom a méheket, mert a csípésük borzalmasan fáj pokoli kínnak éreztem. Plussz falura van kárhoztatva az ember mert városban nem lehet tartani.


Ugyanakkor mégis, ingyen méhek és felszerelés pergető ruhák kaptárak az nem lenne rossz anyagilag.


Szóval érdekelne aki ezzel foglalkozik mennyire kemény munka ez, mennyi pénz van benne.


Én csak annyit hallottam hogy nagyon időjárás függő, vannak jó évek meg rosszak elég kiszámíthatatlan, megélni nem lehet belőle, de 5 napi x 8 órás meló mellé beilleszthető mint jövedelemkiegészítés.



2020. júl. 27. 15:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
alig éri meg.
2022. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
méhenként 50 fillér a haszon
2022. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!