Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogyan tudok egy kacsát...

Hogyan tudok egy kacsát hazahozni?

Figyelt kérdés
Na az van hogy szeretnék egy kacsát. De nincs autóm és ezért nem tudom hogy hogyan lehetne szerezni egyet. Buszra felvihetem? Neki kell jegy? Vagy van kacsa szájkosár? Vagy hogyan tudnék egyet hazahozni?

2021. jan. 25. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobozban.
2021. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kacsát, és általában baromfit ketrecben szoktak szállítani. Igaz, már egy ideje nem láttam ilyesmit, manapság már mindenki kocsival hurcibál ilyesmit, de gyerekkoromban még sokszor lehetett látni vidéken, amint viszik vagy hozzák a baromfit a piacra. Egy állatszállító doboz, amiben macskát meg ilyesmit szoktak vinni, biztosan megfelel. Ha van ismerősöd, akitől kölcsönkérhetsz, akkor probléma megoldva. Arra viszont ügyelj, hogy a kacsa nem szobatiszta állat, jó eséllyel ki kell majd mosnod a dobozt. Erre legcélszerűbb a kerti slag, vagy ha az nincs, a legközelebbi benzinkútnál találsz nagynyomású mosót.
2021. jan. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És van a kacsáknak pelus szerűsége? Ezzel azt akarom kérdezni hogy láttam az interneten olyan videókat ahol a kacsán pelenka van. Ez tényleg létezik vagy ők csinálták? Egyáltalán használ?
2021. jan. 25. 23:06
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem hagyd őket a természetes közegükben, és ne háborgasd őket. Te jó ég...
2021. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudok róla, hogy létezne "kacsapelenka", de ha létezne is, csak arra lenne jó, hogy jól beleragadjon minden a tollába.


A kacsa egyébként nem túl jó házi kedvenc. Egyrészt mert sok víz kell neki, lévén vízimadár. Másrészt elég nagy lármát csapnak, főleg ha szeretnének valamit, pl. éhesek, vagy ha unatkoznak. Ha egyedül tartod, akkor fog is. Harmadrészt, mint a doboznál vázoltam, nem szobatiszta, soha nem is lesz az, mert nincs záróizma. Lakásban tehát nem lehet tartani, kivéve ha baromi igénytelen vagy. De a kacsának akkor is rossz lesz.


A családod mit szól ehhez? Biztos, hogy nem lesz otthon valami csökkent értelmű nagymama, nagypapa, aki mindenáron ki akarja rakni a kertbe a legzordabb télben is? Ha kertben fog lakni, van neki megfelelő baromfiól? Szülők nem fognak hisztizni?

2021. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csapd be a hónod alá, oszt' sétálj vele haza.

Mit akarsz vele kezdeni, ha már a kacsaszállításnál is problémákba ütközöl? Egyáltalán tudod hogy mit eszik?

2021. jan. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kerdesekkel szerintem hagyd inkabb. Jo annak a kacsanak ott ahol van.

Kell e neki jegy.. Van e kacsa szajkosar.. Jezusom. Remelem bent akartad tartani.. Hogy mindent osszesz.rjon.

2021. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én struccot szeretnék, majd ha vége a járványnak elutazom olyan helyre ahol élnek. Csak nem tudom mennyire fog ellenkezni ha próbálom magam előtt tolni.
2021. jan. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8: annyira hogy jól a seggedbe csíp, és örülsz ha megúszod ennyivel, mert ha vannak fiókái és azoktól akarod el szakítani akkor nem biztos.
2021. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Nem kell messzire menni, tenyésztik Magyarországon is. Az viszont igaz, hogy elég agresszív állat.
2021. jan. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!