Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogy mondjam ezt meg?

Hogy mondjam ezt meg?

Figyelt kérdés
A disznóm ki van indulva és bekellene búgatni de nem akarom mondani a szüleimnek hogy kellene disznó sperm@t venni mit ajánlatok?
2021. febr. 7. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy nyugodtan beszélj a szüleiddel ha be akarod rakatni a malacot. Úgyis inszeminátor csinálná meg, már ha a szüleid akarják a szaporulatot, és nem csak vágásra van a disznó. Ha állattenyésztésben vagytok benne, szokd meg hogy az alap dolgokat szégyenkezés nélkül kezeld.
2021. febr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Ha húsdisznóról van szó akkor úgyis be kell búgassátok mert nem lessz mit ennetek. Ha pedig kedvencként tartott törpe malac akkor rá is érvényes a többi hobby állatra jellemző szabály miszerint ha nem vagy tenyésztő és nincs szakértelmed hozzá akkor ne szaporíts! Az anya disznó életébe is kerülhet ha komplikáció lép fel. Ez esetben inkább ivartalanítsd amitől biztos el fognak tünni a szaporodás hiányától való elvonási tünetek.
2021. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mikor úgy 13 éves voltam, lány létemre segítettem a tehén fedeztetésében (Nagyon balf@$z bikánk volt, csúszott le a tehénről, én meg a tehenet próbáltam egy helyben tartani), te meg ilyeneken problémázol...
2021. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!