Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy majdnem kiszökött a kutyája?

Figyelt kérdés

Nagyon szétszórt vagyok 1-2 napja..

panelházban lakunk, és a barátomnál maradt reggel a tárcám és el kellett érte ugranom gyorsan. Mikor visszajöttem, a kutya a panel előtt állt az ajtóban, gyorsan vissza is tessékeltem, nagyon megijedtem. A barátomnak ez a kis idióta jelent mindent és én is nagyon szeretem. Mint kiderült a nagy kapkodásban nem csuktam be rendesen az ajtót.

Egy idős néni volt ott és mondta, hogy beszélni fog a barátommal, kérleltem, hogy ne tegye és azt mondta, hogy jó, akkor nem fog.


Elmondjam neki? Félek, hogy mástól tudja meg és nagyon dühös lesz... nagyon szeretem, nem akarok vele veszekedni. Ti hogy mondanátok el? (Ölni is tudna a kis vakarcsért, és nagyon félek a reakciójától, hogy megint csalódást okozok neki)



2019. nov. 7. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pisti, a múltkor nem zártam be jól az ajtót és Vakarcs kiszökött.

Ennyi.

De jó lenne, ha jobban figyelnél, mert az egy dolog, higy a kutya kiment, az meg egy másik, hiyg a lakást is kipakolhattak volna

2019. nov. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ideges lesz. Mármint ez nem olyan mint egy átlagos kutya-gazda kapcsolat. Sokkal több neki. Még nálam is jobban szereti a kutyát, meg szerintem még saját magánál is.
2019. nov. 7. 06:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lazán mond neki, hogy visszamentem a tarcamert, és a kutya kikukucskqlt az ajtón.
2019. nov. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
80%

De hogy lehetsz annyira ostoba, hogy tárva-nyitva hagyod az ajtót?

Normális vagy?

2019. nov. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

"Még nálam is jobban szereti a kutyát, meg szerintem még saját magánál is."


Hát, ha szeretsz másodrendű lenni egy kapcsolatban.....

2019. nov. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Pedig igaza van az 5- nek.


Aki ennyire állatt b..i, annak az állatt valami pótlékot ad.


Én már csak tudom, én is ilyen vagyok.

2019. nov. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond el neki, ne a szomszédtól hallja. Tuti a néni nem tartja magában. Nem tudom mit parázol ennyire,oké hogy imádja a kutyát és tényleg hibáztál de azért ez nem a világ vége. Fura kapcsolat lehet ahol a kutya van elöl. Máskor pedig vigyázz jobban a lakására és az ebre is.
2019. nov. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!