Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mit csináljak ha 2 kakast kaptam?

Mit csináljak ha 2 kakast kaptam?

Figyelt kérdés
Vettem 1 kakast és 3 csirkét , de 2 kakas lett . Most az egyik elkezdte nagyon bántani a másikat . Véresre csípte a fejét , nagyon csúnya . A verekedőst elkülönítettem , de a csirkék meg sírnak utána és a verekedős is hozzájuk . Nem szeretnék 2 kakast . Mit tudok csinálni? Ráadásul én a sebesült kakast szeretném megtartani .

2022. aug. 3. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Levest leginkább. Vagy ajándékozd el.
2022. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még csak 2 hónapos . Abból nem hinném jó leves lesz . Ráadásul kis törpe fajta szerintem csak hasonlóakhoz mehetne .
2022. aug. 3. 12:05
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok neki másik gazdát szerezni .
2022. aug. 3. 12:06
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

2 tyúk egy kakasra is kevés, hatot kellene egyre tartani, különben szét fogja taposni a kakas a tyúkokat.

A plusz kakast le kell vágni vagy eladni.

2022. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 mantis religiosa ***** válasza:
58%
A lényeg, hogy mindig páratlan számú kakas legyen a baromfiudvarban, akkor nem bántják egymást. Vegyél egy harmadikat, meg néhány tyúkot, és helyre áll a béke.
2022. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Próbáld elajándékozni, ha nem változik a helyzet. Nálunk két selyemkakas van. Korábban, amikor fiatalkák voltak, gyakran összebalhéztak, de szerencsére megoldódott a dolog. Megszokták egymást, jól megvannak együtt.
2022. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

5.


Ha egynél több kakas van, akkor verekedni fognak.

2022. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pekingi törpe kakasom van . Nem egyszerű odaadni valakinek . Szeretnék később több csirkét csak pont attól féltem nehogy több kakas legyen .
2022. aug. 3. 19:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos lehet. Ha nem lenne a két kukorékoló mester nekünk, még el is fogadnám. 🙂Tedd fel valamilyen hirdetési oldalra. A selyemtyúkokat a jófogáson találtam. Sokan tartanak különleges baromfit.
2022. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!