Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Láttatok már sertés herélést?...

Láttatok már sertés herélést? Nekem nőként elég durva látvány volt. Ezt csak én látom így? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Vidéken kertes háznál, a szomszédunkban történt. Anyum jó viszonyban van a szomszéd feleségével, valamikor szóba került köztük, hogy az állatorvos jön herélni a kan disznót (korábban tenyészállat volt). Hamarosan le fogják vágni az állatot, muszáj volt kiherélni, mert különben rossz ízű lenne a húsa, ez érthető. Kíváncsiságból átmentünk anyummal. A szomszéd és férfi rokonok, ismerősök jöttek lefogni a doki intézte a beavatkozást. A szomszédasszony és a húga velünk együtt nézte a kerítésen kívülről az egészet. Ők nevetgélve kommentálták nekünk a történteket pl.: "Most foglya kivágni a golyóit hahaha" "Hogy visít már" Ennek mekkora tökei vannak hihihi" "Most már nem lesznek neki" meg hasonlók. Nekem nagyon durva és kellemetlen volt. Nem tudnám még egyszer megnézni. Miért nem lehet fájdalom mentesebben megoldani ezt? Illetve, nőként hogy lehet ezen gúnyolódva kacagni hogy egy állat szenved??! Lehet hogy csak nekem ennyire durva. Mit szóltok ehhez?

márc. 29. 10:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
A birkának mekkorák voltak a golyói?
ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Azoknak is jó nagy a kifejlett heréjük a testükhöz képest
ápr. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
A birkákat is hasonlóan herélik (házilag) ?
ápr. 19. 20:23
 24/28 anonim válasza:
Ez kb ugyanaz a szint mikor az utcán autobalesetnél a járókelők videózzák meg röhögnek a haldokló emberen
ápr. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez igaz. Nem semmi volt hogy, a szomszédasszonyék milyen szinten viccesre vették a dolgot. Ebben a helyzetben nem tudtam arra gondolni hogy mekkora tökei vannak meg ilyeneken gúnyolódni. Nyilván ők már sokszor láttak ilyet, de akkor is. A férfiak legalább nem nevetgéltek rajta, bár ők el voltak foglalva.
ápr. 22. 17:24
 26/28 anonim válasza:
Ja,a férfiak dolgoztak .....
ápr. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kismalacot herélnek érzéstelenítés nélkül!! Nem felnőtt állatot!
ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Szomszédasszonynak ennyire tetszenek a nagy golyók? Szerintem ő élvezte ezt.
ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!