Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor és hol láttatok utoljára...

Mikor és hol láttatok utoljára ölelkező-csókolózó párt az utcán? Milyen látvány volt? Meg is nézitek (bámuljátok) őket vagy csak fél szemmel, mosolyogva?

Figyelt kérdés

2013. nov. 7. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
jajderomantikushangulatbanvanvalaki
2013. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Belegondolva idén nem is láttam.Vagy nem figyeltem.Pedig már november van
2013. nov. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Általában iskolák előtt látom. Nem bámulom, mert miért is tenném. Szóval, rendszerint a kisgyerekek szeretik így mutogatni azt, hogy ők már milyen nagyok.
2013. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
A pályaudvar tele van ilyenekkel. Én is szeretem a párom, de még sem faljuk fel egymást az utcán, mert nem akarunk másokat kellemetlen helyzetbe hozni...
2013. nov. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Ritkán szoktam látni ilyet. Valószínűleg azért, mert a csókolózás a legtöbb pár számára egy olyan intim dolog, amit nem visznek ki az utcára, egyébként mi sem. De nem is figyelek nagyon oda az olyasmire, nem szoktam megnézni az ilyen párokat, fél szemmel sem. Az viszont nagyon zavaró tud lenni, mikor az ember mellett a buszon, vagy az orvosi váróban közvetlenül mellettünk, előttünk egy-egy párocska nyalja-falja egymást, szerencsére ilyen is ritkán fordul elő.
2013. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem emlékszem.

Én ugyan nem mosolygok rajtuk, hanem elküldöm őket szobára.

Én nagyon örülök, ha boldogok, de ez csak kvára rájuk tartozik. Menjenek szobára.

2013. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Akit ez kellemetlen helyzetbe hoz az vagy irigy vagy gátolt a személyisége.


Magyarországon kihalófélben lévő dolog ez,a nagy pozitív,jó érzésekkel teli magyar ember nem tűri csak úgy meg ezt a környezetében.


Ritkábban látok ilyet,és még ritkább lesz.

2013. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem tom, mert leszarom. Semmi közöm másokhoz, szerintem ízléstelen dolog ezt csinálni utcán és nem is előnyös. (Kiszolgáltatott vagy, én meg meglepetésszerűen lehúzlak) Ha ilyet látok, nem bámulom, és nem mosolygok, mert nem vicces. Csak egy újabb önző húsdarab keletkezése felé mutató esemény, számomra ebben semmi aranyos és semmi szép nincs.
2013. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!