Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hol tudok venni élő sertést?

Hol tudok venni élő sertést?

Figyelt kérdés
Belvárosi pesti lány vagyok, szóval nem ismerek senkit, akitől tudnék venni. Tavasszal szeretnék barátokkal kimenni a nyaralónkba és ott levágni. Utána néztem, de sehol nem találtam vagy nem írtak róla.. Hol tudnék venni élő sertést?

2014. febr. 9. 12:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
22%
Drága szívem, és addig hol tartanád? És ki vágná le? Ezt remélem te sem gondoltad komolyan...
2014. febr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De, elterveztük :) Aznap mennénk el érte, mikor levágnánk .. és hívnánk 2 hentest levágni :) De nem ez volt a kérdésem.
2014. febr. 9. 13:04
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem van egy számom, egy ismerőstől kaptam, aki rendszeresen szokott hozatni egy -ha jól tudom- Nógrád megyei őstermelővel disznót. Nem tudom, hol van a nyaraló, de ha gondolod, megadom a számot. Én nem beszéltem vele, mert végül a dologból nem lett semmi, úgyhogy nem tudom, jó-e a szám, foglalkozik-e még vele és ha igen, mennyi a disznó kilója élősúlyban.
2014. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
disznót télen kell vágni, mikor hideg van. a tavaszi melegben egyből megromlik a hús, nem lehet hurkát se tölteni... jó időben ritkán vágnak disznót, csak akkor, ha nagyon muszáj és akkor is általában éjjel szokták levágni, mikor hűvösebb van...
2014. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tavasz alatt Márciust értettem, és tudjuk, hogy az utóbbi években a március inkább télies volt :) Sőőőt, téliesebb, mint a január.
2014. febr. 12. 09:46
 6/21 Vadkorte81 ***** válasza:
25%
Mit fogtok ti meg a haverok csinalni ha 2 hentes vagja a disznot?Ezek szerint nem is ti vagtok disznot hanem a hentesek...vegyetek hust a tescobol meg piat oszt csaaaa..vagy vagjatok le ti magatok.Teljesen ertelmet veszti igy a disznovagas.Ha mar csinalni akartok valamit akkor normalisan..elo sertest meg nem a neten kell nezni hamen a falukban ahol 'teremnek ' kezcsokom.Megkerdezed az elso foldmuvesnek latszo bacsikat es o majd mond neked fejbol 5 cimet...De igy hentessel???Feleslegesen hal meg a diszno,es elveszi a disznovagas erteket.Csak kepzeld el!!!Melyik kiralyabb..megtanultunk a haverokkal disznot vagni es bebasztunk,vagy vegigneztunk egy disznovagast bebaszva...szerinted melyik az elmeny?
2014. febr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Miért vagy ennyire ideges? Rossz volt a napod?


Kicsit túlzásnak tartom ezt a választ.. Ha pocsék az életed, akkor ne is kérkedj vele. Köszönjük

2014. febr. 27. 20:07
 8/21 Vadkorte81 ***** válasza:
24%
Nincs semmi gond az eletemmel:)Vezetobeosztasban dolgozom kulfoldon.Most hazasodom,a lakasvasarlas is alakul lassan itt is,es otthon is.Velemenyre voltal kivancsi es en is leirtam a velemenyem.A dolgaidon en nem idegeskedem az maradjon a tied.A lenyeg amit mondani szerettem volna egyszeru.Sertest ott vehetsz, ahol sertes van.Ehhez nem kell nagy tudomany...Ha esetleg zavart hogy egyenesen leirtam mire gondolok ne haragudj erte mert ilyen vagyok mindenkivel.Nem ertek a teccelgeshez,talan szaraznak is tunok neha,de soha nem azert hogy megbantsak masokat.
2014. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Aha, most már kérkedsz is :) Hidd el, itt mindenki vezető beosztású a gyakorin :D

De én is dicsekedhetnék, hogy modellként dolgozom havonta 2 hetet Németországban :) ezektől nem leszünk nagy emberek.. csak tudod, arra gondolok, hogyha valaki egy ilyen kérdésre képes ennyi rosszat írni, annak valami nagyon nincs rendben a fejével. :)

2014. febr. 28. 12:32
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
Kérdező, szerintem a te fejeddel nincs rendben valami, de nagyon . Te kezdted el basztatni a másikat, hogy biztos szar élete van, ő meg reagált rá. Nem volt ebben semmi kérkedés, azt te kezdted, senkit nem érdekelt pl. hogy hol dolgozol és mit. És ne akarj disznót vágni, ha ennyire nem értesz hozzá.
2014. febr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!