Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hol tudok venni élő sertést?

Hol tudok venni élő sertést?

Figyelt kérdés
Belvárosi pesti lány vagyok, szóval nem ismerek senkit, akitől tudnék venni. Tavasszal szeretnék barátokkal kimenni a nyaralónkba és ott levágni. Utána néztem, de sehol nem találtam vagy nem írtak róla.. Hol tudnék venni élő sertést?

2014. febr. 9. 12:22
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem én válaszoltam egy ártatlan kérdésre hőbörögve. Az sem érdekel senkit, hogy a válaszadó mivel foglalkozik, mivel senki sem kérdezte. És már levágtuk a disznót, hentes nélkül :)
2014. febr. 28. 13:51
 12/21 Vadkorte81 ***** válasza:
17%

Pedig pont ebbol a rendben nem levo fejembol elek:D

De ez nem is lenyeg...ebbol mar vilagos hogy miert nem kellett hentes...az a szerencsetlen diszno sajat magat szurta nyakon amikor egy levegot kellett szivnia veled...zard le ezt a temat kislany ha mar ugyis megvolt a bulitok...ne puffogj ostobasagokon tovabb...

2014. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Te meg ne irkálj és ne nagyzolj folyamatosan. Próbálod éreztetni, hogy te felsőbbrendű vagy, pedig egy nagyon szánalmas bolond. Máshol elhiszik a kis mesédet :) Igen, nyakon szúrta magát a disznó.. Imádom ezeket a roppant okos embereket :)
2014. febr. 28. 15:32
 14/21 Vadkorte81 ***** válasza:
17%
Nem pazarlom tovabb rad az idom...Elfelejtetted hogy masok is olvashatjak amiket irsz te belvarosi pesti lany,nem csak en.Abbahagyom mielott meg olyanokat irnal amikkel teljesen lejaratod magad masok elott...Ne turaztasd ezt tovabb te sem...Remelem egyszer majd ertelmesebben is elbeszelgethetunk...
2014. febr. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azt azért ne felejtsd el, hogy kettőnk közül te írtál nem ideillő dolgokat, méghozzá ismeretlenül. Én is befejeztem :) Szép napot neked!
2014. febr. 28. 16:34
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező a stílusod alapján olyan modell lehetsz, mint VV Bunkó Iza, esetleg a rokonod?


A 6-os válasz teljesen korrekt és segítőkész volt, de ezzel te is egyetértesz, hiszen a vágást is aszerint végeztétek, amit ő tanácsolt! (viszont téged csak a feszültségkeltés éltet)


Hogy senki nem kérdezte, mit dolgozik a válaszadó? Nos pont te célozgattál az életére, téveszméket hangoztatva, amire ő szintén segítőkészen és normális stílusban reagált! Felrovod neki, hogy "Aha, most már kérkedsz is :)", majd erre rákontrázva, önfényező kampányba lendülsz!


A 10-esnek is feltűnt defektes vagy, törődj bele te toples modell...


"Nem én válaszoltam egy ártatlan kérdésre hőbörögve." Igen te egy ártatlan válaszra reagáltál hőbörögve!

"Az sem érdekel senkit, hogy a válaszadó mivel foglalkozik, mivel senki sem kérdezte." Te céloztál rá, ezzel szítva a feszkót, burkolt kérdést tettél fel sértés formájában!

"És már levágtuk a disznót, hentes nélkül :)" Pontosan ezt tanácsolta ő is, akkor mi a gond?

"Te meg ne irkálj és ne nagyzolj folyamatosan." Te is megfogadhatnád, a saját tanácsodat...

"Próbálod éreztetni, hogy te felsőbbrendű vagy, pedig egy nagyon szánalmas bolond." Olvastam mindkettőtök irományát, de nekem úgy tűnik a saját magadról kialakult képet másra próbálod ráhúzni

"Máshol elhiszik a kis mesédet :)" Korrektül így szól a kérdésed: Mások vajon elhiszik a kis mesémet?

"Igen, nyakon szúrta magát a disznó.. Imádom ezeket a roppant okos embereket :)" tök poénos volt, személy szerint én nyakon szúrnám magam, ha el kéne viseljelek pár óránál tovább téged kedves VV modell...

2014. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Huszadrangú Való Világos modelltől messze vagyok, de azért köszönöm :) Utolsó dolog, amihez közöd van :)


És köszönöm, hogy ennyire empatikus, kedves, segítőkész emberek vagytok.. Akkor milyen lehet ha valaki bunkó? :D

2014. márc. 1. 17:49
 18/21 A kérdező kommentje:
Nektek igencsak furcsa fogalmatok van a bunkságról vagy csak szimplán fordított világban éltek :) Mindegy, én nem ártottam nektek semmit, ti jöttetek ide hepciáskodni.. nem kötelező a kérdésemre válaszolni :) Hagyjatok engem békén a felesleges és üres okoskodásokkal.. amúgy is eltértünk a témától, de nagyon :) és lezártam..
2014. márc. 1. 18:39
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem veszed észre, hogy Te vagy a furcsa kérdező vedd már észre magad??? látszik pesti vagy -,-"
2014. máj. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tévedés, nem a kérdezővel volt/van baj... Február elején írta ki a kérdést, akkor egy disznóvágás még simán belefér. Mit csinálnának vele? Hát egyrészt, amit akarnak (közötök hozzá???), másrészt gondolom amit a hentes vagy böllér mond.... Ritka bunkó megnyilvánulások voltak, amit a nagy többség megeresztett. Tudomásom szerint senki sem az anyja hasában tanulta meg a dolgokat, TI sem, és szerintem azt, ha egy belvárosi lányt érdekel ez a dolog, inkább támogatni kellene, nem lerohanni, pláne nem ilyen stílusban.....
2014. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!