Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Lágyok manapság ti szoktatok...

Lágyok manapság ti szoktatok csirkét vágni és pucolni?

Figyelt kérdés
A mai kényelmes világba vág még le valaki csirkét vagy inkább megveszi a boltba készen?
2014. febr. 11. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Én nem azért nem teszem mert "puhány" vagyok,de nem lenne szívem megölni egy csirkét.Bevallom,nem vagyok vega,de hát akkor is,látni hogy az a szerencsétlen állat mit szenved..
2014. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csxeba válasza:
83%
Ennek a kérdésnek van valamiféle köze ahhoz a tényhez, hogy "kakas" a felhasználóneved? Mert akkor nem szoktam :D
2014. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki tart otthon csirkét, az biztosan szokott. Aki nem teheti ezt meg, és még egy falusi nagymaméja sincs, az nem hiszem, hogy találkozik élő csirkével, hogy le kelljen vágni. Legalábbis én még nem láttam a környéken. (Más kérdés, hogy hoznám haza és hol vágnám le.)
2014. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én levágnám, ha lenne. De mivel nincsenek meg hozzá a körülmények, nem tartok.
2014. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak csirkéink, de csak a tojás miatt, nem szoktuk őket levágni. Ha régen kopasztottunk is más vágta le, se én se anyukám nem vágtunk még le semmit de nem is fogunk :D Mondjuk én már vega vagyok, de ha nem lennék se vágnám le, nézni se bírom
2014. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, (pedig vidéki lány vagyok aki látta a nagyiját még csirkét vágni) de nem kényelmi okból. Okaim:

-Borzongtam mindig az állatok levágásától. A vér látványától, ahogy folyik ki a nyakából. Sajnáltam az állatot is...

-Nem is szeretem a húst. Na nem vagyok vega, de nem igénylem annyira, mint mások.

-Normál esetben ha van munkahelyem, akkor dolgozom, és amellett nincs idő etetni a tyúkokat...

Szóval nem érné meg...


Én egyedül azért gondolkodom néha tyúktartásban, mert jó lenne valódi tojásokat enni, nem a boltban vásárolt silány broiler tyúkok hypo színű tojásait venni... De ebben is az tart vissza, hogy előbb-utóbb le kell vágni őket, másrészt dolgozni akarok munkahelyen és nem otthon csirkézni.


Te Kakaska mondd, szoktál disznót vágni? ;-)

2014. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szoktam vágni :)
2014. febr. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi pénzért. Puhány vagyok, undorodom tőle, ez van és nem is kívánok változtatni rajta. Inkább megfizetem a bolti árat, vagyis hogy más vágja le nekem.
2014. febr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen vágom le, azt a férjem intézi nálunk. Ha már nem él, akkor megpucolom a madarat, nyulat, mindent.


Össze sem lehet hasonlítani azzal az ipari szennyel, amit a boltban árulnak.

De nem mindenki teheti meg hogy haszonállatot tart, városban, panelban pl elég necces. Szóval nem csak kényelmesség kérdése.

2014. febr. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!