Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szoktál levágni csirkét...

Szoktál levágni csirkét manapság? Csak női válaszokat kérnék, ha lehet.

Figyelt kérdés
Még nem láttam soha ilyen vágást, és érdekel a téma, szóval aki vágott már, és úgy gondolja, az elérhetőséget is adhat, pl. msn.
2009. júl. 14. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Aha,anyum szokott,szoktam neki segíteni,faluban lakunk!
2009. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%

Tisztelettel kérdezném,miért érdekel?

Ugye nem valami beteges dolog miatt?

2009. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Amikor gyerek voltam, a nagymamámék vágtak csirkéket. el kellett vágni a nyakukat, utána pedig emlékeim szerint leforrázták őket, hogy könnyebb legyen kitépni a tollaikat. én magam még soha nem csináltam, semmilyen állatot nem tudnék bántrani, írtózom az ilyesmitől (ok tudom, hogy a csirke haszonállat, de akkor is...)
2009. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
46%
anya tesoja szokott. faluban laknak. és multkor láttam h levágták a fejüket,utána félredobták őket,és még szaladtam a csirkék fej nélkül: | azért vicces volt: DD fejnélküli csirke..: DD
2009. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
46%
anyukám szokott.Egyszer miközben pont a csirke nyakát vágta a csirke kiugrott és olyan félrebiccentett fejjel kezdett el futkorászni.:DDfúú én készen voltam.
2009. júl. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Nem. Soha egyik állatnak sem okoznék fájdalmat. Éppen ezért húst sem eszem.
2009. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Anyukám pont az előbb kopasztott meg két kakast :D Ha érdekel valami akkor írj privátot,végignézette már velem anyum párszor hogyan kell nyulat/csirkét/disznót vágni :D
2009. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Gyorsan lecsapják a fejét, kivéreztetik, majd leforrázzák. Ha ügyesen csinálják, nem valószínű, hogy különösebb fájdalmat okoz az állatnak.
2009. júl. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

A falumban levő legidősebb hölgy szokott meginvitálni néha egy kedves beszélgetésre, és ő szokott mesélni efféle elfoglaltságáról. Egyszer volt szerencsém látni ezt a fajta fanyar hobbit, és szerintem jobb, ha nem látod, mi is történik. Azért a hanghatások sem maradnak el, rendkívül rémisztő szegény állat vergődése, ahogy küzd a lelkéért. Láttam a beleit is, igazán kimagasló művészet kellhet a kivarázslásukhoz. Hódolatom, aki ezt az ipart űzi.

Baráti tisztelettel : Jómagam

2009. aug. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is faluban lakom és mi rendszeresen vágunk csirkét mivel a legtöbbször azt esszük, néha én is segíteni szoktam bár annyira nem bírom az ilyeneket de muszáj segítenem.Nekem is írhatsz privátot ha szeretnéd nagyon részletesen is tudni!
2009. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!