Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Anya nyulam utóbbi két alkalom...

Anya nyulam utóbbi két alkalommal nagyon rosszúl kölykezett adjak még egy esélyt vagy menjen a sütőbe?

Figyelt kérdés

6 kölyöknél többet sosem kölykezett de utolsó két alkalommal semmit nem produkált.

Előző alkalommal megkölykezett, de nyúlkölyköt egyet sem találtam (kb 2 héttel fialás után kezdtem benézni a fészkébe). Az ismerősöm azt mondja, hogy lehet hogy patkány ment be és elhordta a nyuszikat. Utóbbi kölykezés előtt meg másik patkánybiztos ketrecbe raktam, erre a padlóra fialt 5-öt ahol a kölykök megdöglöttek/megfagytak reggelig.



2014. márc. 8. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
72%

Hát ezekből ítélve nem feltétlenül jó anya. Én nem lutriznék többet vele, biztos pörkölt lenne belőle.


Az elsőnél lehetett,hogy megette, vagy elvetélt, de tényleg lehet akár patkány is, de a másodiknál hát mondanám, hogy ha túl későn raktad át, akkor az új hely miatti stressz váltotta ki belőle a hanyag szülőséget, de nem tudom, hogy fialás előtt mennyivel tetted át... szóval ha a stressz okozta az utolsót, akkor még egy esélyt kapjon, ha nem, akkor ne is gondolkozzál többet.

2014. márc. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%

"A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad."


A lepontozóknak érveik is vannak, vagy csak egy klikket tudnak nyomni érv nélkül?

Gondolom sokuk nem tudja elfogadni, hogy vannak akik húsnyulat is tartanak fogyasztás céljából.

2014. márc. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az én anyanyulam is hasonló cipőben jár most ellet harmadszora 2 db-ot mind a kettő elpusztúlt előtte fialt 11-et utána 7-et ebből összesen az első fialásnál amikor 11 volt alatta 2 pusztult el a többit felnevelte szépen de hogy most mi lehetett vele az rejtély
2014. márc. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!