Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » 8db anya nyúlhoz 1 vagy 2...

8db anya nyúlhoz 1 vagy 2 baknyúlat tarcsak?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
20-at !!!
2014. ápr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
drága vagy.....kösziii!
2014. ápr. 25. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy elég. Nekem eddig 6 volt a legtöbb anyanyulam, és nem is fedeztetek túl gyakran (a kicsik 8-10 hetes korában választok és teszem be az anyát a bakhoz), de annyival bőőőven bírt.
2014. ápr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kerepestarcsa. ???
2014. ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem 1 is elég
2014. ápr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én biztosan legalább két bakot tartanék, meg is mondom miért. Ugyanis ez esetben nagyobb variációs lehetőség áll előtted, illetve meg tudod mondani, hogy ha egy vemhesség nem történik meg vagy csak kevés utód születik,melyik bak vagy anya miatt történik (keresztbe keresztezés). "Késleltetett aratás" is megvalósítható, tehát nem a gyerekeket, hanem az unokákat vágod le. Igaz kicsit tovább tart, de a végeredmény önmagáért beszél. Csak vigyázz, nehogy az asszony sodrófával kergessen meg, ha meglátja mit sikerült elérned. Ha utána számolsz meg fogsz érteni!
2014. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!