Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » A Nyuszikat hogy hívjuk...

A Nyuszikat hogy hívjuk magunkhoz? Mármint a kutyának fütyülünk, a macskának azt mondjuk, hogy cicc. A nyusziknak mit mondanak?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Répa-répa-répa-répa
2014. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én egy darabig cuppogtam neki :D. Aztán rájöttem, hogy a nyulak nem kutyák, hogy jöjjenek, ha hívjuk őket. Aranyosak meg minden, de vagy baromira hidegen hagyod őket, vagy baromira nem értik, hogy mit akarsz. Sokat ne várj tőlük.
2014. júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra megy oda amit megtanítasz neki, mint a többi állat is.
2014. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kutyánk nem fütyültünk, hanem a nevén szólítottuk, és/vagy mondtuk, h gyere! de sose fütyüléssel hívtuk.
2014. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. de az enyémnek, ha csak fütyülök, akkor is jön. :)
2014. júl. 8. 08:22
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a gyere a bevált parancs. Erre követ. Ha pedig azt akarom, hogy hozzám jöjjön, akkor ide. Nagyon okos állatok, meg lehet tanítani sok trükköt nekik.
2014. júl. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!