Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Manapság vág még valaki...

Manapság vág még valaki otthon csirkét, vagy konyhakészen vásároljátok meg?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 00:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te vágsz?
2014. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát aki nem tart otthon baromfit annak nehéz vágni,de szüleim igen és tőlük mi is kapunk, anno kopasztani,kibelezni én is megtanultam.
2014. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2014. júl. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet venni élő csirkét is,és rögtön levágni,akkor nem kell tartani.(Aki szeret gyilkolni,annak ez ideális megoldás)
2014. júl. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a gyilkolásról szól.

Bár a mai világban ki hogy éli meg!

Mondjuk az is furcsa (legalábbis nekem), hogy valaki arra gondol, hogy ez "gyilkolás".

2014. júl. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aki tart, az vág.
2014. júl. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze. A bolti meg sem közelíti a sajátot.


Ami pedig a gyilkolás dolgot illeti: szívem szerint én nem engednék húst enni annak, aki legalábbis nem nézi végig valamilyen általa fogyasztott állat levágását és nem segédkezik a feldolgozásnál. Ha van valami, amit tiszta szívből utálok, akkor az az, hogy itt nyervog valaki, hog

2014. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
* hogy szegény jószág, aztán meg tömi magába az iparilag előállított állatból a rántott csirkét. Amit én nevelek és én vágok, arról tudom, mit evett, hogyan élt és azt is, hogyan halt.
2014. júl. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van 40-nél kicsivel több csirkénk.Ha kell itthon vágjuk.
2014. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha tehetném tartanék csirékét, de panelban ez nem megy. Emiatt inkább vásárolni vagyunk kénytelenek.
2014. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!