Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Milyen állatot érné meg...

Milyen állatot érné meg befektetési célból tartani (hal, madár, hüllő, emlős, kutya, macska, disznó)?

Figyelt kérdés
a haltól, a madaraktól, a hüllőkön át a birkáig gondolok itt BÁRMILYEN állatra, amit akár tenyészteni éri meg, akár egyéb termékét eladni (pl.: méhek - méz, tehén - tej, birka - tenyészteni levágni eladni: gyapjú+hús). Szeretem az állatokat területem is van elég, szóval mindenképpen szeretnék valami ilyesmibe fektetni.

2014. dec. 10. 15:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

van egy ismerősöm, aki foglalkozott malacok hizlalásával, de abbahagyta, mert egy idő után már nem érte meg neki. Magam is nézelődtem az interneten, hogy milyen állatokat bocsátanak eladásra, és azt tapasztaltam, hogy disznóból igencsak telített a piac.


Bika hizlalással foglalkozó ismerősöm is van. Az valóban megéri hosszú távon.

2014. dec. 17. 14:42
 12/12 Mike8 válasza:

Területben bővelkedsz, akkor liba, lelegeli magának az élelmet már csak 1 kis szemest kell adnod. A tojását eladhatod ha gúnárt is tartasz és magadnak is tudsz keltetni ha bővíteni akarsz. Ha ezen felül is van területed, takarmányt tudsz termelni és kecskét tartani.

30-40km-es körzetedben mire lenne igény ill. milyen áron tudsz eladni-venni. Valóban rengeteg info van neten de a lehetőségeidet vedd számba elsősorban és azt, hogy milyen állatokkal tudnál bánni.

2015. jan. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!