Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Mi számít teljes értékű...

Mi számít teljes értékű macskának? Viszkec adható nekik?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 21:39
 1/7 Dilettáns döggomba ***** válasza:
LOL, ez rossz kategória.
2015. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljes értėkű macska , ami már felnőtt.
2015. máj. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Teljes értékű = teljes kiőrlésű macska.

Az iyeneknek Vakarint kell adni.

2015. máj. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mér rossz kategória ?Az álatokba tettem!

Hú, most már megkevertetek!És mikortól számít felnőttnek amacska?

Namármost az enyém 5 éves.Akor az már felnőt?

Azért kérdem,mert a macskakajára az van írva hogy teljesértékű macsa eledel.Ezért merült fel bennem akérdés mi számít teljes értékű macskának?mert ezek szerint csak az eheti.Nem szeretném ha valami baja lenne.Nem tudok mindíg házi kosztot főzni neki mostanában, kellene valami készen kapható.Van ez a viszketsz vagy hogy hívják, vagy viskas,tudom hogy nem így írják, csak így kell mondani, hogy érthetőbb legyen. arra nem láttam ráírva, hogy csak teljes értékűeknek, akkor az talán jobb lesz, én így gondoltam.

Vakarint azt nem láttam, az jó?

2015. máj. 16. 15:06
 5/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!

A "teljes értékű" kifejezés a macskatápos csomagoláson nem a macskára utal hanem a tápra. Tehát megtalálható benne minden amire a cicádnak szüksége van. mint például a vitaminok , ásványi anyagok stb... Az 5 éves cicád már bőven felnőttnek számít ( 1 éves kortól felnőtt táp adható neki).

a whiskas (viszkec) tápot én személy szerint nem ajánlom mert sok cica allergiás a benne lévő adalékanyagokra és tartósító szerekre. Ha nem házi cicád van akkor a fajtatápot ajánlanám inkább. Ha házi akkor szinte mindegy milyen száraz tápot veszel neki a lényeg hogy váltogasd az ízesítéseket. A mi cicánk legjobban a Cat Chow halas illetve pulykás tápot szerette. Ez bármelyik kisállat kereskedésben megtalálható. 700 forint körül van kilója.

2015. máj. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
:-D
2015. máj. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönön a választ.Akkor viszkist nem veszek neki.jó lesz az amásik amit írtál.nehogy energiás legyen rá, vagy hogy mondtad.meg most egy ismerősöm mutatta azt a zöld zacskós kit kat tápot, az nagyon jónak tünik.szóval akkor nem amacska teljes értékü hanem a táp.Akkor rendben köszönöm!
2015. máj. 20. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!