Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Miért szokás a pulykákat...

Miért szokás a pulykákat hagymával és túróval etetni?

Figyelt kérdés
Állítólag valami méreghez van köze, én nem igazán tudok erről semmit, de pulykatenyésztőktől hallottam, hogy ez befolyásolja valamiben az állat fejlődését. Ez igaz, vagy csak valami néphiedelem?

2015. júl. 14. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
A pulyka nagyon kényes állat. Mi szoktunk borsot is keverni a túróba. Ettől egészségesebbek lesznek.
2015. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zolidobos ***** válasza:
Nincs köze a m3reghez. A napos pulykának nagyon magas a fehérjeigénye. Mivel nem tudunk számára hangyatojást, egyebet biztosítani, marad a zöld, és a túró..
2015. júl. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A méregről valami olyat olvastam, hogy van egy szárnyasokra veszélyes betegség, ami valami "méreg hányással" jár, és hogy a pulyka erre sokkal érzékenyebb, ezért kell neki a plusz tápanyag.
2015. júl. 16. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!