Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Nagy a baj? Lehet meg esely?

Nagy a baj? Lehet meg esely?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Marcius 6.an a keltetobe tettem be 360 db csirketojast. Az elso 3-4 napban a homerseklet nagyon ingadozott 20-28-35-20 de kb 3 nap mulva beallt 37.4re. De most van az hogy lassan kelniuk kellene meg van 4 nap... De beleneztem feltortem par tojast es az embrio meg nagyon pici :( mit tegyek? Hagyjam oket 1 hettel tovabb bent? Lehet arra esely hogy kikeljenek?

2016. márc. 23. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a tojásokban amit feltörtél élő embriókat találtál, akkor mindenképp. Itt egy képsorozat amit keltetés során készítettek, minden nap kivetek egy tojást és felbontották. Ha valahogy így néztek ki azok amiket te feltörtél akkor van esély.


[link]

2016. márc. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amíg büdöset nem érzel, érdemes hagyni.
2016. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!