Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mikortól találhatok az erdőben...

Mikortól találhatok az erdőben agancsot, és mikortól van agancs hullás? Hol van rá nagy esély hogy találok, milyen erdős helyeken? Köszi a normális válaszokat!

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Én szántásban találtam.

Február eleje fele már lehet menni keresgélni. :)

2013. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Csak ne vidd haza, mert az bizony lopásnak számít.
2013. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
Az bezony a helyi vadásztársaság tulajdona, és ha elkap az erdész, akkor csúnyán megbírságol.
2013. jan. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 hun04 ***** válasza:
75%
Az őz Októbertől Decemberig hullajtja, a gímszarvas December-Február. Igen a vadászatra jogosult tulajdona, de ha most találsz és sunyiba hazaviszed nincs abból semmi, ha nem mázsaszámra gyűjtöd.
2013. jan. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hun04 ***** válasza:
94%
A legnagyobb esély pedig a jó sűrű bozótosokban van, ahol alig lehet keresztül menni, ott a legvalószínűbb, hogy neki is beleakad és leesik, de egyébként akár hol találhatsz, csak nyitva kell tartani a szemedet.
2013. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
91%

Ne foglalkoz azal hogy nem szabad haza vinni!

Aki városi az városi.

Nyugotan menny keresgélj.

Az első válaszóló is jó irta szántásban is található én idén ott találtam 4-et.

De ajálom az akácosrészeket , a tisztásokat, vadetetöket, sózokat, repcéseket, mezöket.

Én idén már sokat találtam ugy hogy tapasztalatból mondom.

Sok szerencsét.

2013. márc. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 @ VaDáSz válasza:
Tél közepétől Tavsz eleéig és a tisztásokat és csapásokat ajánlom
2013. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nekem itthon még koponyával együtt is van agancsom :) szarvasé :) papámmal csináltunk hozzá egy maszek fa tartót amivel fel lehet akasztani a falra...10 éve lassan a szobám dísze :)
2015. febr. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 VáraljaiZoli válasza:
Én Erdészet és Vadgazdálkodási szakra járok és nekem úgz tanították hogy etetős mezős sűrű erdős terület a jó ha pata nyomott látsz és a fákon nics kéreg vagyis a gesztett látod akkor nagy esély van találni.
2017. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!