Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Meghalt a kistyúkom. Mi tévő...

Meghalt a kistyúkom. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg hogy a kb. 8-9 éves kistyúkom meghalt. Utoljára 2-4 hete láttam, és nagyon rosszul esett ez a hír. Ha tudom hogy akkor látom utoljára... Olyan sok szép emlék kötött hozzá. Most így meg is könnyeztem őt, de ez normális egyáltalán?

2016. márc. 25. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megsirattad? Igen, normális.
2016. márc. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Life lesson.
2016. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Va aki tyúkkal, van aki malaccal, van aki vadászgörénnyel, kutyával, macskával barátkozik össze.

Természetes, hogy szomorú lettél.

Ha kicsit meggyászoltad magadban, akkor keríts majd valami más kedvencet, hogy kitöltse azt az űrt az életedben. Valami más fajtájú állatot, pl egy kiskacsát.

2016. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Heló én 15 éves vagyok és a tyúkok a kedvenc állataim, vannak japánok és parlagiak is. Most 35 db van és mindegyiket én keltettem kotlós alatt. Tudom az összesnek a nevét,azt hogy mikor született és emlékszem arra a pillanatra amikor kibújt a tojásból. Nekem is mindig fáj amikor elvesztek egyet, mert szinte olyan mintha a gyerekeket vesztettem volna el. De túl kell lépni rajta! Mindig csak előre 😊
2016. márc. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!