Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meghalt a kutyám, normális,...

Meghalt a kutyám, normális, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
A leghűbb társam volt. Úgy érzem, hogy még itt van velem. Kint fekszik a szőnyegen stb.. Vagy ez csak a friss fájdalom miatt van amit érzek?

2016. márc. 4. 17:15
 1/7 evimeri ***** válasza:
100%

Szia. Részvétem. Szerintem ez teljesen normális. Az én kutyám 16 éves volt, amikor - két éve el kellett altatni. Hetikig nem mostam ki a plédet amin utoljára feküdt, hogy érezzem az illatát. A mai napig nagyon hiányzik. Aki igazán szereti a kutyáját és családtagként kezeli, valahogy úgy érzi mintha a gyermekét veszítette volna el. Nekem talán annyival könnyebb volt, hogy van egy másik kutyánk is. Szegényt őt is megviselte, napokig csak gubbasztott és várta hátha haza jön a barátja, nagyon ragaszkodott hozzá. Talán még valami enyhítheti a hiányának fájdalmát. Mi két hónappal a halála után, befogadtunk még egy kutyát. Kb. akkor született amikor a mi Pimpa kutyánk elment. Nevetséges, de úgy érzem az ő reinkarnációja és Pimpa küldte maga helyett, hogy még egy életet megmentsek. Ha lehetőséged van rá, fogadj be egy árvát. Könnyebb lesz.

Még egyszer részvétem.

2016. márc. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, persze hogy normális. Még hetekig "hallani" fogod, ahogy kopog a körme a padlón... néha felugrasz reggel, vagy este, hogy úristen, sétaidő van... lesznek ilyenek. Részvétem. Gyászold meg rendesen, hagyj rá időt magadnak... de azután nagyon jót tesz, ha örökbe fogadsz egy másikat.
2016. márc. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van egy másik kutyánk, szeretem őt is nem arról van szó, de nem ugyan olyan...
2016. márc. 4. 17:49
 4/7 evimeri ***** válasza:
100%
Valószínűleg ő állt hozzád közelebb. Én is szeretem minden kutyámat, de Pimpát nem tudja pótolni egyik sem. Nagyon ragaszkodott hozzám. Szó szerint egyfolytában a nyomomban volt, még a fürdőszobába is jött utánam. Minden kutya más egyéniség ezért mindegyik másért szeretjük. Én úgy fogtam fel, hogy a halálával megmentett egy másik életet, mert befogadtunk egy másik kutyust. A szememben ezzel ő még több lett. Soha nem felejtem el és remélem egyszer ha eljön az én időm találkozni fogok vele.
2016. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem. A többiek leírtak mindent nagyon szépen.

Én még nem veszítettem el kutyát, de a kutyusom már nem fiatal... Biztos én is ezt fogom érezni, amit Te. 10-15 éves múltat nem lehet csak úgy elfelejteni.

2016. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én Sacikám egy héttel a halála előtt olyan lett, mintha megfiatalodott volna. Aztán a halála után másfél hónappal jártam egy menhelyen, ahol az egyik kutya úgy üdvözölt minden alkalommal, mint Saci. És amikor örökbefogadtam, ugyanazzal a hanggal üdvözölt, mint a másik. És ez a mai napig így van. Igen, ő jött vissza lélekben, én is ebben hiszek.
2016. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Részvétem.

Gyászold meg és idővel jobb lesz

2016. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!