Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Szereintetek arra gondtam ha...

Spongyabob róbert kérdése:

Szereintetek arra gondtam ha felnevelek egy malacot be tudom idomitani házőrzésre házi vagy vad malacot és ha igen vann olyan hatékony betörö ellen mint egy kutya?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kutya sem hatékony betörő ellen, pusztán az ugatással zajt kelt, a betörők meg minden gond nélkül megmérgezik... Hidd el én már mentem haza úgy, hogy a ház ki volt pakolva, az egyik rotim halott volt, a másik pedig a karjaim közt múlt ki...

Ha állatot akarsz, azt szeretetből akard, ne azért hogy olyan dolgokat várj el tőle, amikre nem alkalmas.

2016. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szeretem az állatokat de csak kiváncsiságbol kèrdem amit feltetem amugy meg mi kutyáink ugy vannak nevelve hogy csak tőlünk mástol kaját nem fogadnak el
2016. ápr. 30. 08:58
 3/7 anonim válasza:
83%
Nekünk eddig mindegyik kutyánk le lépett:D :'( a macska 1000 szer szerethehtőbb és hűséges
2016. máj. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudod úgy nevelni, hogy mástól kaját ne fogadjon el a jelenlétedben... De azt ne meséld, ha csak úgy talál az udvaron egy szendvicset, miközben nem vagytok otthon, azt nem eszi meg... Arról nem is beszélve, hogy nem csak kajával lehet megölni egy kutyát..
2016. máj. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg igen, a malacok vannak olyan okosak mint a kutyák. Betörő ellen pedig a kamera és a riasztó hatékony. Azért felesleges állatot tartani.
2016. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kedv telésből tarthatsz de inkább csüngőt mert kisebb és ebből kifolyólag cuki továbbáa fehér sertés bolond jószág mert agyon van már gén malipulálva gyors hizásért
2016. aug. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
amúgy egy 3 éves baba szintjén is lehet
2016. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!