Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Hogyan használjam a JBL...

Hogyan használjam a JBL Florapol táptalaj koncentrátumot? Baj lesz, ha a nem keverem el a kaviccsal, hanem csak leterítem az akvárium aljára és rárakok 4-5 cm (nem gömbölyű) átmosott és így nedves kavicsot?

Figyelt kérdés

Új akváriumot indítok, a régi elkezdett ereszteni, amúgy is kicsi volt (35l). A most Eheim 54 literes szettet vettem.

A boltban azt mondták csak szórjam alulra a JBL Florapolt , az oldaláról söpörjem befelé kicsit, és rakjam rá a kavics réteget.


A használati utasításban az szerepel hogy keverjem 5-10x annyi mosatlan gömbölyű kaviccsal, majd rakjam rá 4-6 cm rétegben a kavicsot.


A boltban nem gömbölyű kavicsot ajánlottak, nem is azt vettem. A kérdés: a használati utasításnak, vagy a boltnak higgyek? Ha a használatinak hiszek, akkor ne mossam meg a kavicsot? Vagy, mossam meg, de várjam meg míg megszárad? (Kicsi lakásom, el sem tudom képzelni hova tudom kiteríteni a kavicsot..)

(A boltban mindig szakszerűen válaszoltak a kérdéseimre, nem haszonelvű szempontokat követnek amikor tanácsot adnak.)

Kezdő vagyok, kérlek segítsetek :)



#akvárium #JBL Florapol
2016. máj. 13. 12:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!