Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Milyen allatot tartsak?

Hiij kérdése:

Milyen allatot tartsak?

Figyelt kérdés
Most vettem hazat 3.500nm2 telekel plusz a falu vegen van ket hektar foldem. Ostermeloit akkarom kivaltani; csak evel akkarom eltartani a csaladom. Mangalicara meg birkara gondoltam. 2 lovam Mar van. MIT ajanlanatok?
2016. aug. 19. 00:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most a disznóhús ára kúszik felfelé, de én ha tehetném akkor egy igénytelenebb fajta marhával próbálkoznék, valami brit tenyésztésűvel. Tyúk az kb. alap, birkát én is szívesen tartanék, az más kérdés, hogy mennyire hozza vissza az árát.
2016. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is a diszno. Evel akkarok foglalkozni; csak az h most jottem haza angliabol es nem tudom h a szomszedoknak van e valami beleszolasuk. A hely pontosan kivan szamolva mindig takaritanam hatente amikor tudom naponta inkabb. 5 gobere gondoltam es evi kb 30 malacra. Valamiert fel jelenthetnenek vagy valami?
2016. aug. 19. 00:49
 3/6 A kérdező kommentje:
??
2016. aug. 19. 01:06
 4/6 anonim ***** válasza:
A sertés általában menő, de ha valami igénytelenebbel akarsz kezdeni, akkor kecske. Igénytelen, és a kecsketej eléggé jó.
2016. aug. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is a sertést ajánlom, a húsmarha piac jelenleg iszonyú szar, tejelő tehén tartása meg macerás. én részemről a kecskét nem tartanám, mert mindent szétrág, ha kikötöd legelni egy fához akkor előbb rágja le tövig a fát utána nyúl csak a fűhöz.
2016. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%
Nemet dog! Kivalo hatorzo csalad es allat barat nagyon inteligens es nagymeretu a milyenk nagyon szereti a lovakat macskakat es a kisgyereket is. Nyagyon szeretheto nagy mozgas igenyu szep kutyafajta es nem igenyel sok apolast a rovid szore miatt
2016. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!