Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot tartsak?

Milyen állatot tartsak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék szülinapi pénzemböl egy háziállatot venni.Apukám szöralergiás igy mindenkép ször nélküli kell.

Tudnátok ajánlani?Állatkereskedésbe találtam fehér sünt azon gondolkoztam még el.Valakinek tapasztalat róla?

Eddigi állataim amiket nem akarok ujra:kopasz tengerimalac,hal,rák,szakállas agáma,ékszerteknős,görögteknős,papagáj,kutya,macska,sikló.

Természetesen ilet hogy madárpók nem lehet mert anyum kiakadna.(:

Elörre is köszi.


2015. dec. 3. 17:48
1 2 3
 1/23 Eucica válasza:
20%
Vegyel egy kovet es nevezd el Cicusnak.
2015. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
7%
halat ne is, annál érdektelenebb, semmirekellőbb állatot nem lehet tartani nagyon loller az összes hal a világon :)) xd
2015. dec. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha lehet ne tarts állatot!De szerintem a kutya a legaalkalmasabb,A sunok tengerimalacok horcsogok idő után...
2015. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mi a fene lett az eddigi állataiddal? Mert amit itt felsoroltál az nagyon nem kevés. Ebből is csak egy megunt jószág lenne.
2015. dec. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
60%
Ha lakásban laktok, akkor víziló, mert nincsen akkora mozgásigénye, csak vízre van szüksége. Ha kertesházban akkor inkább az elefántot javaslom, de akkor viszont télire házat kell neki építeni.
2015. dec. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Tarts lovat lovardaban
2015. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Igazából mindent kizártál....

Szőrös eleve nem lehet.

Szakállas agáma és teknős nem lehet,akkor ez alapján a hüllők se jönnek be(mondjuk szerintem Anyukádnak az se tetszene hogy őket rovarokkal kell etetni)

Halak,rovarok bogarak,valamint madarak kizárva.


Szóval igazándiból minden lehetőséget kizártál.

Keress valami másik állatot,mivel nincs olyan ami neked megfelelne.Plusz egy állat nem olcsó...Vagy ha kapsz is annyit szülinapodra,nem biztos hogy havonta is el tudod látni(élelem,orvos,stb)

2015. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Nos azoknak akik beszoltak üzenem,hogy ne irjanak ide ha nem tudnak értelmesen válaszolni.Egyáltalán nem vicces a "viziló".

Eddigi állataimmal mi lett?

A sikló annyira nagy lett hogy patkánnyal kellett volna már etetni és nagyobb terrárium is kellett volna neki amit nem tudtunk biztositani,igy menhelybe adtuk ahol azóta is boldogan él.

A tengerimalac boldogan leélte nálam életét és "öregségben" halt meg.Kutya,macska még mindig van azért irtam hogy azt nem akarok mert elég 1 belölük.Rákom szintén még mindig megvan,ahogy a görög teknösöm is.Ékszerteknősök szintén leélték boldogan életüket.Papagáj még mindig van.Egxedül az agáma ami sajnos megdöglött 3 hónap után nemtudom miért rendesen pucoltam,etettem stb.,lámpa meg minden megvolt.Ahogy olvastam azt rendkivül nehéz tartani igy leis tettem róla.

Szóval aki itélkezik megtenné hogy elötte kérdez?

Állataimmal foglalkozom lelkiismeretesen és mindig is fogok.

Utolsó:

Igaz eléggé leszükült a kör ezért gondoltam a sünre mert amikor a fresnapf-ban jártam akkor nézelödtem és csak őt láttam ami nem szörös és tetszik.

De köszönöm hogy irtál.

Ha esetleg valakinek van ötlete szívesen várom.

2015. dec. 3. 20:04
 9/23 A kérdező kommentje:
Ja,annyi lemaradt aki a lovat ajánlotta nem rossz ötlet csak nagyon drága és nem vagyok oda a lovakért(:
2015. dec. 3. 20:05
 10/23 anonim ***** válasza:

A süni is szőrös, miből gondoltad, hogy nem?

Egyébként szerintem elég sok állatod van már...

2015. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!