Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Háznál tartok 5 birkát gát...

Kovács lászló1997 kérdése:

Háznál tartok 5 birkát gát mellett lakok tehát így van zöld bőven legeltetni lehet de villanypásztort nem lehet ki rakni áram nagyon ritkán van a pásztorba mert már ismerik csak nem értem h mért nem lehet ki rakni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de te érted, hogy mit akartál kérdezni?
2017. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Legeltetni csak úgy lehet ha ott vagyok velük tehát villanypásztort ki rakni nem lehet csak nem tudom hogy miért ebbe kellene segítség hátha valaki tud valamit mondani
2017. máj. 2. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj be a helyi önkormányzathoz, és kérdezd meg ott. Ezt így senki nem fogja tudni megmondani neked. Ott viszont választ kaphatsz minden kérdésedre.
2017. máj. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hivatalos szempontból: a gát környéki területek nem a te saját földjeid. Így körbe sem kerítheted. Az jó, ha engedélyezik a legeltetést, nekik is könnyebb, neked is.


Van valami vízügyi szabályozás is a témára, hogy járható legyen a part, de a részleteket nem tudnám pontosan leírni.

2017. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!