Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az hogy lehet hogy 35 évig...

Az hogy lehet hogy 35 évig soha nem égtem le, úgy hogy ritkan hasznaltam naptejet akkor is 4 faktorost most meg 30 as mellett 2. Szor egtem le a strandon?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Naptejek tele vannak rákkeltő szerekkel, szerintem a legjobb fokozatosan hozzászoktatni és amúgy tiszta kakóvajjal szép eredményt lehet elérni.
2014. jún. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
Igen lehet. Eddig még soha nem volt ilyen erejű sugárzása a napnak...
2014. jún. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ez azért fura, mert én 30 év alatt többször is leégtem (szőke, kék szemű vagyok), de idén még nem, pedig voltam kint a napon elég sokat.
2014. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
ja és én se használok naptejet. ami nagy hiba...
2014. jún. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

35 éve még sehol nem volt ilyen légszennyezettség meg UV sugárzás, sajnos minden évvel egyre rosszabb a helyzet.

Strandon pedig nagyon könnyű naptejjel is leégni. A víz visszaveri a sugarakat, bónuszként lemossa a fényvédőt is - akkor is, ha vízálló, megkopik valamennyire, érdemes újrakenni néha. Plusz vannak olyan naptejek, amik nem jók (mondjuk a kakaóvaj fényvédő hatásairól is nyithatnánk vitát, és azt sem jelenteném ki kategorikusan, hogy a naptejek rákkeltőek...)

Az is hozzásegíthetett a leégéshez, hogyha hirtelen mentél napra - most pl. nagyon erős volt a sugárzás, ha idén még alig voltál napon, pláne megviseli a bőrt - bár ilyen körülmények között 15-20 perc alatt bárki leég sajnos.

2014. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vichy naptej volt. Jó drága..
2014. jún. 11. 11:30
 7/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom miért lett lepontozva az 1-es válaszoló, tök igaza van...
2014. jún. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
rohadtul nincs igaza. a naptej nem okoz rákot, és a kakaóvaj nem fényvédő. ennyi. ott vannak a hiteles kutasások, míg ti féligazságokat írogattok ide tényként.
2015. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hiteles kutatás mondja hogy rákkeltő. Ja hogy te nem olvasol semmi újat?


Komolyan az ilyen emberek akik nem tudják befogadni az információkat, nem tudnak kereten kívül gondolkodni elmaradottak, de szerencsére egyre kevesebb van.


Mert egyre több a jó tanulmány és a hiteles.


Te egyszer hallottál valamit, ahhoz ragaszkodsz, meg azt látod amit mások csinálnak, azt utánzod mint a majom. Ennyire telik de utána járni az már nem megy, oké, ha te nem értesz a bioszhoz sem a bőrhöz sem a vegyszerekhez, de akkor legalább ne szólj hozzá egy témához ha nem értesz a dolgokhoz és csak a negativitásod és tudatlanságod fejezed ki.

2015. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ó hol olvastad ezt a kis tanulmányt, csak nem az antalvali, tények-tévhitek, vagy valami más hiteltelen kamu oldalon? hahaha.

tessék, itt egy szakmai orvosi blog, ahol pont az ilyen idiótaságokat cáfolják HITELES tanulmányokra mutató FORRÁSOKKAL.

[link]

ennyike. nekem ne mondd, hogy nem járok utána, mert én rohadtul mindennek utána olvasok hiteles oldalakon, ne mondd, hogy tudatlan vagyok, hogy nem tudok befogadni semmi újat. de, csak éppen nem önjelölt világmegváltóknak vagy névtelen cikk íróknak hiszek nem alátámasztott forrásokkal, hanem több, szakmájában elismert, tehetséges orvosnak, aki pontosan megjelöli a tanulmányait, amelyekre hivatkozik.

2015. jún. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!