Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » 12 órás gyöngycsibe lába...

12 órás gyöngycsibe lába szétcsúszik, mennyi idő a "gyógyulás" összefogatással?

Figyelt kérdés

Akinek van tapasztalata az írjon kérem. Negatív kommentelőkre nem reagálok miszerint állatkínzás stb, ha nem ért hozzá, szerintem az az állatkínzás ha hagyom elpusztúlni.

Néztem pár videót, pár centis sebtapasz csíkkal a két lábat összefogatják, úgy hogy közte van kb 1-1,5 cm hogy tud lépkedni.

Szegény csak lábával evezve ment körbe, most összefogattam el álldogál, 1-2t lépked.

A kérdésem annyi, hogy mennyi idő alatt "áll vissza" normál állapotra?

Előre is köszönöm :)


2017. aug. 7. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A lábproblémája a tojás nem megfelelő forgatásából (vagy hőntartásából) származik. Ha idősebb lenne azt mondanám, hogy egy vitaminkúra, minél sokrétűbb (nekivaló) táplálékkal idővel helyrehozza. Azért megpróbálnám mindenféle jóval etetni, kizárva a hiánybetegség lehetőségét.


Nálam sajnos a csibék, amik betegen keltek ki, mind elpusztult. A későbbi hiánybetegségekre volt jó, hogy etettem sokféle dologgal.

2017. aug. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ha valakit érdekelne a tapasztalat, szerintem a karton volt a gond, bár mind azon volt (24 csibe kelt) úgy látszik neki csúszott.

Ragtapasszal összefogattam, ahogy írtam, úgy 8-10 óráig totyogott úgy.

Este levettem, még ma is vígan futkározik többiekkel (szőnyeget kapott ne csússzon).

Így eddig nincs probléma :)

2017. aug. 8. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!