Kezdőoldal » Állatok » Haszonállatok » Varas a nyúl füle mit tegyek?

Varas a nyúl füle mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma vettem észre etetés közben, hogy mintha varas lenne a nyuszi füle. Mit tegyek rá hogy elmúljon? Állatorvos sajnos most 1 hétig nincs nyitva... :(
2018. jan. 16. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk volt sok nyulunk. Volt köztük sebes fülű is. Házinyulak voltak. Mi-ugyan embernek való kenőcs ez, mégis jó volt-tetran hidrocortison kenőcsöt kentünk rá! 2-3 hét alatt elmúlt a nyuszi fülén lévő seb!
2018. jan. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, az egyik nyulamnak tavaly volt ilyen, állatorvos paraffinolajat ajánlott, pár nap alatt helyrejott.
2018. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én étolajjal kentem annak idején.
2018. jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sanszos hogy rühatka. Ha vakarózik, rázza a fejét akkor meg 100%. Étolaj, paraffin olaj beválhat, gyakran kell vele ecsetelgetni és akkor fellazítja a varas részeket. Vigyázni kell mert fertőz! Egyszer kisállatboltból vettem szénát, utána az összes nyúl megkapta.
2018. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!