Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Haszonállatok

A kérdés

Mely fajták tartoznak ipari és melyek fogyasztói tejtermelő szarvasmarhák közé?

Új tételcímeket kaptak a tételek és természetesen egyik diasorban vagy a könyvben sincs ez alapján besorolás.

Legalább ezeket jó lenne, ha besorolni, de több is jöhet:

Jersey (ipari)

Dán jersey

Amerikai jersey

Guernsey

Ayrshire (talán ipari)

Finn ayrshire

Brown Swiss (átmenet?)

Holstein (fogyasztói)

hungarofríz

szimentáli

magyar tarka

svajzi borzderes

lapálymarha

kék belga

jún. 12. 12:05  Privát üzenet  

A válasz

Állatorvosira kell? :D

A tejzsír alapján.

Magas - ipari, alacsonyabb - fogyasztói

Én már továbbadtam a jegyzetem, a határra nem emlékszem. Inkább az évfolyamtársaidat kérdezd meg!

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 12. 14:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Léteznek ipari/professzionális, azaz nem konzumer, fogyasztói telefonok?
Ipari húst fogyasztók, Ti mit gondoltok erről?
Kölyök kutyáknak mennyire megfelelőek az ehhez hasonlós pálcás kutya játékok? (lent) Azt írja hogy ipari zsírból és müanyagból készültek. Megeheti ezzeket? Vagy meg tudja egyáltalán enni?
Ipari töpörtyűvel lehet kutyát etetni?
Miből készül az ipari méz? És mire használják?
Mennyire hitelesek ezek az információk a kender ipari felhasználhatóságával kapcsolatban?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Haszonállatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!