Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ipari töpörtyűvel lehet...

Ipari töpörtyűvel lehet kutyát etetni?

Figyelt kérdés
Elvesztetem a munkám két német juhászom van 4 és 6 évesek. ideiglenesen vajon etethetem őket ipari töpörtyűvel és házi koszttal? Eddig Brit-tel etettem,de most nem tudom kigazdálkodni.S a környékünkön 100 ft kilós áron lehet ipari töpörtyűt venni.Reményeim szerint ez csak ideiglenes állapot.

2016. aug. 22. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Én állateledelesnél szoktam venni töpörtyűt, de azt csak kiegészítésnek adom.

Ha ideiglenes időszakról van szó, inkább a házi koszt, mint a töpörtyű, mert utóbbiban nem sok tápanyag van...

2016. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor nem adok nekik állandoan csak néha.Állat kereskedésbe lehet ilyesmit venni? Nem is tudtam.A chapy féle tápoktol irtozom azért gondoltam inkább házikosztra mert abban legalább nincs ételfesték.
2016. aug. 22. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!