Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » Ipari húst fogyasztók, Ti mit...

Ipari húst fogyasztók, Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2018. okt. 8. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Mit gondolnék? A disznó azért lesz etetve, hízlalva, hogy utána megegyük. Ez eddig is így volt, ezentúl is így lesz. Voltál már disznóvágáson? Hidd el ezek az állatok sokkal kevésbé szenvednek (lesokkolják őket a legtöbb helyen), mint amiket csak fejbebasznak.
2018. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Fincsi ;) Most megyek,és eszem egy kis szalonnát.
2018. okt. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Életembe sok disznót hízlaltunk és vágtunk le. Sajnos, már a boltban kell a húst vennem.
2018. okt. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Aki nem burokban él valahol belpesten az tudja hogy így működik. Imádom a húst. Sőt, bőrkabátom van. Amúgy már főbelövik őket, tehát nem szenvednek. A kóservágás más, de annak is megvan az oka.
2018. okt. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Mit gondolok? Azt hogy a videón különös kegyetlenséggel megáldott emberek szerepelnek és attól, mert valami nagyüzemi, nem így kellene bánni a jószággal. Nem vagyok se vega se vegán, eszek disznóhúst és sajnos nincs meg a lehetőségem hogy magam állítsam elő így boltban veszem, de attól még ez elszomorító. Szerintem itt nem a nagyüzemiséggel van baj elsősorban, hanem a kegyetlenkedéssel és a nemtörődömséggel. Had ne kelljen hangsúlyoznom, hogy nem így kéne csinálni, csak ezek a barmok nem tartanak be semmilyen jogszabályt a bánásmóddal kapcsolatban.
2018. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
66%

Nem is tudtam, hogy disznóból van a disznó hús :O. Soha többé nem eszek húst.

Amúgy nem igy kéne bánni az állattal, de ez semmin se változtat

2018. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Valamiért nem lepődök meg. Eddig is így volt. A disznót azért tartották hogy levágják és megegyük.
2018. okt. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes egyébként hogy pont a peta videója. Amely szervezet miatt annyi kutyát, macskát öltek meg... 🤔🤔
2018. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%

Na, ez az az állat, akinek falun sincs jobb helye sajnos...

csak ott még a trágya elvezetése sem megoldott, a saját ürülékükben fekszenek.

A saját szememmel láttam, a nagyim tartott régen disznókat...

2018. okt. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Én vidéken jobb körülmények között látom a disznókat, de azért a paraszt a hülye és az állatkínzó... De ja, ott meg régen úgy végezte, hogy beleszúrták a nyakába a kést, most meg fejbe lövik. Egyébként egyik módszerrel sem szenved sokat, ha jól csinálják. Nem szép látvány sosem (nekem még a hal fejbevágása sem az), de valamit nekünk is enni kell, nincs ezzel baj.
2018. okt. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!