Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Vitamin és antibiotikum...

Vitamin és antibiotikum injekció után mennyi időre várható javulás egy kis ékszerteknősnél?

Figyelt kérdés

Szemgyulladása van és meg is van fázva és vitaminhiányos. Mellette reggel este kap vitamint és antibiotikumot és uvb lámpázzuk.

Én sajnos nem reménykedek javulásban :( nagyon elszúrtuk, nem tudtuk, hogy nem elég ha a terrárium fényes helyen van, még akkor sem ha nap is éri...így a vitamin nem tudott rendesen beépülni a szervezetébe :((( nem kérek negatív hozzászólásokat, azzal a tudattal fogom így is leélni az életem, hogy miattam szenvedett, és meg is érdemlem.



2019. szept. 18. 08:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ami a javulás esélyét illeti, legjobb, ha az őt kezelő állatorvossal beszéled meg.

Remélem, ez jó lecke volt számodra, hogy ha a jövőben bármilyen állatot tartasz, utánanézel előtte az igényeinek.

2019. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az volt, bárcsak visszamehetnék az időben :(
2019. szept. 18. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!