Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan akinek injekció...

Van itt olyan akinek injekció formájában adtak már antibiotikumos kezelést?

Figyelt kérdés
Január óta folytonos antibiotikum kúrán vagyok, sok olyan antibiotikumot kaptam ami nem használt a fertőzésemre most viszont kaptam olyat ami igen, de a gyomrom már úgy ki van készülve hogy sajnos rosszul vagyok tőle, ezért érdeklődöm hogy volt e itt már olyan aki injekció formájában kapott antibiotikumot és ha igen, akkor mik a tapasztalatok?:)

2018. márc. 28. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Január óta! Ne viccelj már,hát elég hülye vagy ha azóta engeded magad mérgezni,és gyengíted az immunrendszered!

Szerinted a majd 4 hónap alatt nem javult,akkor majd a következő másiktól a következő 4 hónapba meggyógyulsz!?

Sürgősen hagyjd abba ezt,csak tönkreteszed az immunrendszered,és magad még jobban!

Mi bajod van egyáltalán?

2018. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon komoly fertőzésem alakult ki orr furunkulus miatt, ami támadja a szemeim és az agyam, nyirokcsomóim is ha abbahagyom az antibiotikumot. Alapból fél éves gyógyulási idővel kell számolnom ezt több orvos is megmondta. Nem ezzel van a baj, hanem azzal hogy kikészült a gyomrom és már nincs más lehetőségem ha nem akarok agyhártyagyulladásban meghalni..

Ezért ha van itt olyan aki kapott már injeckiós antibiotikumot az légyszi írjon hogyan is történik .

2018. márc. 28. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyolc napig voltam kórházban ATB kezelésen. Első kettőt a faromba kaptam, az nagyon kellemetlen volt, met csípett. De ha szétmasszíroztam, elmult. A tőbbit intravénásan kaptam, semmi probléma nem volt vele. Semmi gyomorprobléma, sem más. Szerintem mindenkinek így kellene beadni. A nővér csak belenyomta az injekciót a kivezetésbe és annyi.
2018. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm amit írtál, akkor Neked jobban bevált mint a szájon át szedhető gondolom. Nekem mondjuk nem hiszem hogy be kell feküdnöm kórházba, de az biztos hogy napi szinten járhatok akkor dokihoz :(
2018. márc. 28. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én műtét után kaptam intravénásan antibiotikumot. Nekem azt mondták az is hat a gyomorra így gyomorvédőt is adtak mellé intravénásan. Aztán sajnos már szájon át kellett szednem és rögtön hányingerem lett és fájt a gyomrom tőle. Nem tudom mennyire igaz, hogy az intravénás gyógyszerek is kikészítik a gyomrot. Nekem semmi tünetet ott nem okkoztak se az antibiotikum se a fájdalomcsillapító. De ahogy szájon szedtem ugyan azt fájt a gyomrom.
2018. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!