Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt ajánlotok...

Milyen hüllőt ajánlotok relative kicsi helyre? (nem egy óriás kígyót szeretnék venni se egy leguánt)

Figyelt kérdés

Gabona sikónknak akit már idősen vettünk 2 év után meghalt így szabadon maradt a terrárium.


Viszont szerettem mutogatni barátoknak, rokonoknak nyugodtságát és szépségét azzal, hogy ki vettem és érdeklődően végigment az embereken.

Lehet megint ugyan ezt az állatot fogom választani, de meghalgatnálak titeket is, hogy van-e hasonló terráriumban tartható hüllő, lehetőleg nem 30 ezer forintokért.

Fontos, hogy nem mérges kígyót vennék hiszen nincs tapasztalatom ezen a téren. (nem kígyót szeretnék venni feltétlen)

A kicsi hely alatt akkorát érték amekkora egy kifejlett gabona sikónak elég volt.(nem tudom a pontos számokat egy tenyésztő ismerősünk adta ajándékba a kígyót, meg a terráriumot is.)



2020. ápr. 20. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudtál 2 év alatt kinyírni egy állatot, ami kb guppi igényű? Milyen idősen került hozzád?
2020. ápr. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora az a kicsi hely?
2020. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
120x50x50 de "be épített"(nem fogom kiszedni egyedül e hélyéről azért, hogy megmérjem) vagy is a mélysége nem biztos, hogy pontos. Nem "kinyírtam" a kigyót hanem őreg volt és elpusztult különben meg ne beszéljünk már így mások házikedvencéről légyszíves.
2020. ápr. 21. 12:31
 4/4 A kérdező kommentje:
Már érzem a negatív hozzá szólás szagot, igen kaptam a terráriumot és igen pont befért egy fejmagasságban lévő üvegtéglás ablakba mielőtt valaki megszolná.
2020. ápr. 21. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!