Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hova tudnám ideiglenesen...

Hova tudnám ideiglenesen tenni a két vörösfülű ékszerteknősömet?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy van két ékszerteknősöm.Augusztusban lesznek 3 évesek, tehát elég nagyok.Van egy nagy akváriumom annak a hosszú 87cm a magassága 40,5cm, szóval elég nagy.Mivel nem rég még elég volt nekik egy 35x21-es akvárium, azt beleraktuk a nagyobb akváriumba és a kimaradt helyet feltöltöttük homokkal.A kisebb akvárium a 'tavuk'.Csak hogy ez idő közben kicsi lett.A nagy akvárium alján van egy repedés, ezt apa meg is tudná javítani.A kérdésem pedig, hogy a javítás ideéig hova tehetném a két tekit? az nem jó hogy simán a kis akváriumba,onnan kimásznak.Tehát ez is gond.Kerti tavat még nem akarunk nekik, tehát az sem megoldás.Ötletek? max egy hétre kéne nekik a hely,légyszi segítsetek! (sry a helyesírási hibákért,azokat légyszi nézzétek el)
2010. júl. 29. 15:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
Egy fürdőszoba van?? :D
2010. júl. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
azt irtad hogy az egyikből simán kimásznak nem? akkor rakj rá fedelet addig amig meg nem lesz az a másik
2010. júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
De sztem az kicsi nekik vagy nem?
2010. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Egy fürdő szoba van első igen, és ha a kisebbre tennék valamit..hát nem tudom, mert úgy nem igazán kapnának fényt, mivel a kis akvárium fala nem átlátszó :S
2010. júl. 29. 20:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmiféleképpen ne tegyél rá fedöd,mert nem kapnak levegöt

,ésha hálós tetőt teszel rá,akkor se az igazi :(. nagy feláldozs lenne ha vennél nekik egy másikat,ésha nem akarod utána kidobni,melléteheted ;) Hálásak lennének.am olvastam,hogyha a tekit beteszik a kádba,nem fogják jól érezni magukat (nemtommér) :( ...

2010. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy hétről van szó, nem királykisasszonyok, kibírják kis helyen és a fürdőkádban is. Én is szeretem őket, az enyém már 20 éves, de azért mindennek van határa. Semmi bajuk nem lesz, ha nem nyalod a kis sejhajukat egy hétig :D
2010. júl. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szóval nem lesz bajuk a kádtól ? ha pl vki zuhanyzik a pára se fog ártani nekik ? és ugye oda nem fontos száraz hely nekik annyi időre ?
2010. júl. 29. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát amíg zuhanyzik valaki, addig vedd ki őket valahova, a forró víz meg a vegyszer természetesen árt nekik. Zuhany után alaposan öblítsd ki a kádat, utána a párától semmi bajuk nem lesz. De ha egyszerűbb, tarts őket a kis akváriumban, akkor nem érheti őket baleset. Vagy egy lavórban. Vagy mondjuk az enyém a lakásban szabadon mászkál akár egy hétig is, de mint már írtam, ő 20 éves.
2010. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és nem kell száraz hely, csak ne mély vízben tartsd őket, a fejüket tudják kinyújtani mindig a vízből, úgy hogy leér a hasuk, lábuk.
2010. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Van külön zuhanyzó és a kádat nagyon ritkán használjuk, azzal nincs baj:) tehát ha a pára sem árt, nyugodtan rakhatom őket addig a kádba
2010. júl. 29. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!