Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Adhatok a gekkómnak legelőről...

Adhatok a gekkómnak legelőről szedett tücsköket?

Figyelt kérdés

volt egy nem használt diversa startup 40 led akváriumom aminek folyt a ragadsztásánál feltöltöttem homokkal és vettem bele egy gekkót a boltban

érdekelne hogy csak a bolti tücsköt adhatom neki vagy a mezőn szedett bogarakat is elfogadja?



2020. jún. 17. 19:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

a vizets kupak inni van bent neki télen is 20 fok felett van a szoba nincs hideg

17

2020. jún. 18. 14:48
 12/13 anonim ***** válasza:

... hát azért sztem lehetne sokkal jobban is megoldani ezt. Vegyél neki egy normális vizestálat hogy nézzen is ki valahogy. Majd ha kb 20-23 centis lesz rakhatsz alá homokot addig konyhai papírtörlő.


De az a fajta lámpa akkor sem jó mert nem megfelő a fénye. Belehet szerezni márkás jó égőt 2500 forintért + valami búra neki. Nappali melegítő lámpát keress.


Milyen vitaminporral porozol?


Nem kötekedni szeretnék hanem segíteni.

2020. jún. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

7. Van külömbség sivatag és sivatag között.


A leopárdgekkó nem homoksivatagban él, hanem kősivatagban. [link]


A homokot étkezésnél lenyeli, ez előbb utóbb eltömíti az emésztőrendszerét és belehal.

2020. jún. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!